Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Alfa Jazz Fest 2015

З 12 по 15 червня.

Alfa Jazz Fest є однією з самих яскравих та бажаних подій, що проходять у нашому місті улітку. Адже що може бути кращим за віртуозний джаз та теплі ліні вечори? Звісно нічого! А якщо завважити, що подія збирає у Львові найкращих джазових виконавців з усього світу – це стає не просто цікавою подією, щоб провести час. Це подія з великої літери, яку відвідати не просто бажано, а обов’язково, навіть якщо Ви і не дуже тямити у музичних напрямках. Бо хороша музика до душі усім без винятку.

Свято музики європейського рівня, що приходить у Львів та захоплює місто у вирій ритмів та мелодій, імпровізацій, чудового настрою та яскравих спогадів потому – все це і є Alfa Jazz Fest. Томуі провести літній вікенд з 12 по 15 червня варто у місті. Адже подія такого рівня завжди є цікавою з багатьох аспектів. Хоча, звісно, головною лишається саме музика.

До нашого міста з'їдуться колективи та виконавці із США, Бразилії, Німеччини, Великобританії, Франції, Угорщини та Австрії. Виконавці, музика яких звучить на сценах європейського та світового рівня. І всі вони будуть у нашому місті, більшість вже не вперше та, як завжди, у захваті від публіки, атмосфери та самого міста Лева. А слухачі у захоплені від музики. Адже що може бути кращим за джаз – тільки львівський джаз!