Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Ніч у Львові

10-12 липня 2015, музеї та галереї міста.

Атракція Ніч у Львові проходить у місті вже не вперше та є подією, що чекають з нетерпіння. Літня ніч, що відкриває двері музеїв та мистецьких галерей міста, акцентує увагу відвідувачів на скаральному, духовному боці життя Львова. Понад сто мистецьких акцій протягом трьох ночей пройде в рамках проекту. Тут кожен зможе знайти для себе видовище до смаку.

Дана атракція покликана створити промоцію міста, відкрити для широкого загалу ще не відомі, нові культурні проекти, звернути увагу відвідувачів, як гостей міста так і його жителів на об'єкти культурної спадщини, що часто випадають з уваги екскурсійних турів. Та і взагалі, що може бути цікавішим, захоплюючим, аніж нічний Львів та можливість ніби перенестися у часі туди, де містом крокували воїни в обладунках, ченці-пивовари, пани гаптованих золотими візерунками шатах.

Легенди оживають у літні ночі. Легенди старого міста стають ближчими. Вони тут зовсім поруч у світлі факелів, ліхтарів та зоряного неба. Ні ж чим не можливо порівняти атмосферу нічного міста, коли прочинені важкі двері у музеї та галереї запрошують у свої виставкові зали. І відчуття, що охоплюють під час таких відвідин зовсім інші, ніж звичайна денна екскурсія. Бо, складається враження, що експонати дійсно оживають.