Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Місяць авторських читань у Львові

4 липня 2015 - 3 серпня 2015,

Дзиґа (вул. Вірменська, 35)

У рамках проекту Форум видавців та за підтримки «Вітряних млинів» літніми днями проходитиме місяць авторських читань у Львові. Проект, в рамках якого усім охочим випаде можливість не просто ознайомитися із сучасними авторами, а й почути їх твори, так би мовити з перших вуст. Оксана Забужко, РіхардКріницький, Софія Андрухович, Сергій Жадан, Любко Дереш та ще багато відомих, знаних та улюблених авторів представлять свої твори.

Місяць авторських читань у Львові це свято для книголюбів. Свого роду страви для розуму, які прийдуться до смаку гурманам-книголюбам. А у виконанні самих авторів книги зазвучать з новими акцентами, відкриють свої секрети. Та і спілкування з самими письменниками принесе масу позитивних емоцій, дасть можливість створити певну уяву про їх світ, мрії, смаки, уподобання, та плани на майбутнє.

Мистецьке об'єднання Дзиґа вже вкотре стане місцем проведення подібної атракції, естафету перехопить театр ім. Леся Курбаса. Атмосфера подібних місць додає особливого настрою та колориту, що дозволяють відчути твори глибше, зрозуміти саму їх сутність. 

Місяць авторських читань у Львові збирає на теренах нашого міста рекордну кількість відомих письменників сучасності. Подія дасть можливість знайти для себе нові, цікаві твори, що цілком імовірно, стануть улюбленими на довгий час.