Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • 22 Форум видавців у Львові

9-13 вересня 2015 року, центр міста Львова.

Початок вересня багатий на події, а одна із самих яскравих та очікуваних з них є Форум видавців у Львові, що проходитиме у місті вже 22 раз. Це солідна дата, нехай і не кругла. Та вона дозволяє зробити сміливе припущення, що книга у нашій країні є, що її не так просто позбавити свого права на життя та статусу одного з найважливіших предметів сучасності.

Вже вкотре форум не просто презентує видання та нові роботи відомих письменників та авторів-початківців, а ще велику кількість цікавих подій, що пов’язані із книжками та видавничою справою. Зокрема дитяча частина форуму під назвою «Книгоманія», яка дозволить зацікавити маленьких читачів новими книжками. Під час проведення форуму відбудуться акції та конкурси, вручатимуться призи. Новинкою цьогорічного форуму буде поділ усіх видів представлених видань на тематичні майданчики, що дозволить легше орієнтуватися у потрібних виданнях та напрямах.

Ще одною новиною та цікавою подією буде тиждень сучасної української драматургії, який відбудеться завдяки співпраці із Мистецькою майстернею «Драбина».

Також на Форум видавців у Львові прибудуть іноземні гості із Франції. Темою обговорень стане Культура проти Пропаганди. Учасникам буде запропоновано висловити свої думки на тему, яким чином культура може протистояти пропаганді. І як інтелектуальний рівень людини дозволяє відрізнити правдиві факти від брехні, що є така часта у друкованих виданнях, теле- та радіоефірах.