Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • LVIV COFFEE FESTIVAL

24 – 27 вересня 2015 р., Палац Мистецтв. (Вхід платний).

У Львові є свої атрибути, що являються його візитівкою – це архітектура, кам'яні леви, кава та шоколад. Саме тому у нашому місті споживання кави перетворилося у своєрідне мистецтво. Тому, цілком закономірно, що у місті постійно проходять різні події, що так чи інакше, пов’язані із цим ароматним напоєм.

Вересневими днями у Львові пройде LVIV COFFEE FESTIVAL. Де можна буде скуштувати каву, приготовлену за різними рецептами та ознайомитися з тим, що супроводжує ні з чим не зрівняні миті, що пов’язані із кавою: все нові та нові смаки напою, який назавжди оселився у нашому місті та додає особливого забарвлення спілкуванню з близькими, друзями та колегами, мрійливий настрій і бадьорість.

Найкращі барісти країни на LVIV COFFEE FESTIVAL готуватимуть різні види кави, що, без сумніву, зможуть вразити навіть самих вибагливих "кавунів". А також під час фесту буде представлено унікальну можливість познайомитися із світом кави, так би мовити, з середини: побачити цікаві аксесуари, що необхідні для приготування кави, взнати нові методи її приготування та скуштувати напій з нових сортів.

Кавовий фестиваль стане цікавою подією для усіх, хто закоханий у каву, вміє готувати цей гарячий, мов пристрасть, напій, чи тільки хоче оволодіти цим тонким та вишуканим мистецтвом. Бо кава – це культура зі своїми традиціями, історіями та легендами, які так само цікаві, як і екскурсії нашим прекрасним містом.