Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Національне Свято Шоколаду

16 – 18 жовтня. Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17).

Національне Свято Шоколаду – це смачна подія осені, яка до душі дорослим та дітлахам. Бо важко знайти щось краще у цю золоту пору, коли листя на деревах, мов золото, а небо схоже на емаль своєю блакиттю, ніж скуштувати шматочок львівського шоколаду.

Майстри шоколадної справи під час свята продемонструють свої витвори, та навіть, трохи при відкриють таємницю створення цього неповторного та такого смачного шоколаду. Національне Свято Шоколаду дозволяє не тільки насолодитися його смаком та прийняти участь у майстер-класах, що влаштовуються в місті. Воно, ніби машина часу, переносить нас у минуле. Не сиву давнину, зовсім ні, а прекрасний час, коли ми були малими та безтурботними.

«Дитяче шоколадне місто», скульптури із шоколаду, Шоколадне місто, де найвідоміші та упізнаванні архітектурні пам’ятки Львова майстерно відтворені із шоколаду – все це та ще багато іншого та не менш цікавого можна буде побачити та скуштувати під час Свята Шоколаду. 

Національне Свято Шоколаду відбувається у Львові багато років поспіль. Сюди приїздять виробники шоколаду з різних куточків нашої країни, щоб представити свої витвори – шоколад ручної роботи. І навряд чи комусь вдасться встояти перед цією смачною та солодкою спокусою, як шоколад.