Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Свято Сиру і Вина

23 – 25 жовтня. Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Свято Сиру і Вина проходитиме у нашому місту вже четвертий раз. Його початком стане відкриття великої давильні винограду. Процес давлення винограду для виготовлення вина – це не просто якась певна технологія – це, свого роду, ритуал. Так само, як і те, що найкраще вино смакує із сиром. Саме тому ці два продукти йдуть поряд та на святі можна буде скуштувати як вино, так і різні види сирів.

Свято Сиру і Вина – подія непересічна. Її висвітлюють ЗМІ, відвідують відомі люди. Тут можна про дегустувати напої відомих винних марок. Відвідати Ярмарок сиру та відзначити День Сирника.

Осінь та запашне вино у бокалі. Тонкі скибочки сиру на тарелі. Архітектура міста Лева, багате вбрання львівських парків – золоте та багряне. Хіба є щось, що може стати до порівняння? Щось, що так само притягає погляди, бентежить своїми вишуканими смаками. Де ще можна одночасно дегустувати вино, куштувати сир та гарно провести час із друзями, чи загубитися у галасливому натовпі та залишитися десь у двох, або просто стати спостерігачем Свята Сиру і Вина, дозволивши собі насолоджуватися смаками осені.

Обирати спосіб кожному до вподоби та пропустити дану подію аж ніяк не можливо. Бо свято подібного рівня – це гарна нагода відкрити для себе нові сторінки у власному житті, що будуть згадуватися потому саме завдяки п’янким винам та сиру, що ніби сам тане у роті.