Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Фестиваль Свічок 2015

Фестиваль Свічок 2015

13-15 листопада 2015, пл. Музейна

Фестиваль Свічок, що проводить Львівська свічкова мануфактура, дає можливість у холодні осінні дні відчути затишок, зануритися у романтику старовинного міста, осяяну свічками, що не тільки освітлюватимуть площу Музейну, а і наповнюють її своїм живим теплом.

Саме тому, цього року, окрім виставки, кування велетенських підсвічників, буде спроба освітлення площі з вікон осель, що її оточують, свічками. Щоб їх тепле світло зігріло учасників фестивалю та навіть простих перехожих, викликаючи посмішки та даруючи ні з чим не зрівняне тепло та затишок. І таким чином до свята долучити і тих, хто просто проживає неподалік. 

Не обійдеться і без вже традиційних майстер-класів по розпису свічок ручної роботи. А що може бути кращим, цікавішим та найдорожчим із подарунків, як не той, що виготовлений власноруч. Отже саме Фестиваль Свічок у Львові дасть таку нагоду, як створити свічку своїми руками, яку потім можна лишити собі на згадку, чи подарувати близьким, коханій людини, другові. 

Теплий фестиваль розвіє холод та на час, мов чарівник, за допомогою мерехтливих вогників свічок, розжене хмари, а знижки у Мануфактурі свічок, додадуть приємності придбанням цих різнобарвних та таких вибагливих «домівок для живих вогників», які довгими зимовими вечорами будуть освітлювати оселі.