Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Фестиваль «Ніч у Львові»


Фестиваль «Ніч у Львові»

4 - 6 грудня

Коли до Львова приходить осінь, коли вітер жбурляє мокре листя під ноги запізнілих перехожих, настає час для особливої події «Ніч у Львові». Того часу, коли відчиняються двері храмів, музеїв та інші оповиті містичним ореолом сакральні місця нашого міста. 

Три ночі поспіль Фестиваль «Ніч у Львові» надає можливість побачити виставки, експозиції та «нічне життя» окремих історичних споруд, під зовсім іншим кутом зору. Палац Сапіґи, відвідини храму святих Ольги та Єлізавети, нічні екскурсії у підземелля костелу Єзуїтів. І ніч нишком йде по слідах допитливих, полум’я свічок ніби киває нічним відвідувачам, як жива істота. І тіні на стінах старовинних храмів оживають, і шепоче листя оповіді того, що було колись, у давнину.

Цьогорічна листопадова «Ніч у Львові» матиме особливе сакральне забарвлення. І це означає, що буде показано багато нового та досі не відомого широкому загалу: експозицій музеїв, вистав у театрах, галерейних атракцій. Основною темою, що червоною лінією проходитиме через увесь Фестиваль «Ніч у Львові», є духовність та мир. Мов наріжні камені, які так потрібні у наш час суспільству, що вже втомилося від нестабільності та війни. 
Ще одною новинкою фестивалю стане можливість бути у курсі подій завдяки додатку для смартфонів, де легко можна буде віднайти усі події, ознайомитися з їх описом, вибрати саме ті, що прийшлися до душі найбільше.