Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Ювілейна Ніч у Львові

Ювілейна Ніч у Львові

4-6 грудня 2015, різні локації міста

Ніч у Львові – це атракція, що проходить у нашому місті двічі на рік, літом та осінню. Та цього року Ніч у Львові буде відмічати першу круглу дату, першу десятирічку. Зимовими ночами свої двері відкриють музеї та галереї міста.

Можна буде зазирнути у підвали Храму Преображення Господнього. Свої доробки, а саме «Ода Любові» представить Театр тіней Див та Віртуози Львова. А хто знав про існування підземелля під Народним театром імені Лесі Українки? В ночі саме цього грудня можна буде потрапити і до них.
Усе місто певним чином стане одним майданчиком, де можна буде побачити нові та цікаві вистави, прийняти участь у акціях, послухати захоплюючі розповіді про Львів. Нічний, особливий, в мерехтінні ліхтарів, відлунні кроків по бруківці, коли кожен жест, слово чи танець стають особливими.

У рамках атракції «Ніч у Львові», також відбудуться інші події:
•    Ніч танго у ТЦ «Роксолана»
•    Психоделічний ФлюроАрт – МАРЕВО.
Про ці дві нові для міста події буде розказано більш докладніше трохи згодом. 

І якою би не була зима згідно прогнозів синоптиків, у Львові вона розпочнеться святом та особливо теплою і невимушеною атмосферою. Бо цікаві події, приємна компанія та, звичайно гаряча запашна кава, не дадуть змерзнути нікому. Не спіть, краще завітайте до Львова, який гостинно чекає на відвідини. Нічна рантка Ніч у Львові – подія, що варта декількох безсонних ночей.