Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Акція «Вдвічі більше Львова»

Акція «Вдвічі більше Львова»

19 - 20 грудня

«Вдвічі більше Львова» – це вдвічі більше яскравих вражень, смачної кави та шоколаду, екскурсій та подорожей, цікавих історій, музеїв та інших історичних та легендарних місць нашого славного Львова.

Акція, що полюбилася багатьом туристам у нашому місті «Вдвічі більше Львова». Умови акції легко запам'ятати. Щоб отримати чогось у двічі більше необхідно, наприклад, забронювати одну добу у готелі, таким чином отримавши другу - безкоштовно. Подібний механізм діє і з екскурсіями. Одну екскурсію туристи замовляють, а другу, тематичну, отримують безкоштовно у подарунок. Та саме приємне, що замовляючи улюблену страву чи каву у кав'ярні - другу філіжанку також отримуєте цілком безкоштовно. 

У акції приймають участь готелі, хостели, кав'ярні та ресторани, туристичні фірми міста. Умови отримання чогось у двічі більше, легко дізнатися безпосередньо у закладах, що приймають участь у акції.

Акція вже доволі довгий час є хорошою принадою для туристів та гостей міста. І справа тут не завжди у економії фінансів. Хоча і даний аспект має вагому роль. Та завдяки акції «Вдвічі більше Львова» тур фірмам, власникам готелів, кав’ярень та інших закладів, надається хороша можливість додатково прорекламувати свої заклади, залучити клієнтів. 
А для туристів це гарна нагода трохи довше затриматися у прекрасному та такому привітному місті Лева.