Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Культурні події серпня у Львові

Анонс культурних подій Львова - серпень 2016

Фестиваль Zaxidfest 2016

19-21 серпня, с. Родатичі

У селі Родатичі, що на Львівщині, вже в котре проходить один із самих великих та знаних фестивалів під відкритим небом – Фестиваль Zaxidfest 2016, який буде відбуватися із 19 по 21 серпня.

Відомі та улюблені виконавці із України, Німеччини, Чехії та інших країн. Імена, які знають усі поціновувачі музики – ВВ, Brutto, Брем Стокер, Zebrahead, Jamala та іше багато інших. Що може бути кращим за музику, свіже повітря та драйв? Тільки позитив та яскраві враження! 

План фестивалю Zaxidfest 2016


Фестиваль Параджанова на Левандівці

19-28 серпня, КМЦ «Супутник»

Локацію обрано не випадково. Саме у Львові, в цьому історичному районі, вперше у всій Україні було названо вулицю на честь видатного митця, режисера Сергія Параджанова.

Фестиваль – це квінтесенція культурно-просвітницьких заходів, які мають на меті познайомити із його творчістю, її унікальним звучанням, глибокою філософією. Лекції, вистави, спогади, навіть справжній блошиний ринок – все це можна побачити, послухати та долучитися у КМЦ «Супутник» та у Левандівському парку з 19 по 28 серпня.

Фестиваль Параджанова на Левандівці

 

Фестиваль «300 фест»

20 - 21 серпня, парк ім. Б. Хмельницього

Фестиваль «300 фест» «виріс» із гучного минулорічного святкування 300 річчя одної із найстаріших пивоварень нашої країни – Львівської пивоварні, що пройшов на стільки вдало, що організатори вирішили перетворити його на щорічне дійство, яке би поєднало у собі хмільне та смачне пиво, класну музику, драйвовий настрій та відомих виконавців.

Провести незабутні два дні у парку ім. Б. Хмельницього, 20 та 21 серпня, коштуючи львівське пиво та слухаючи Бумбокс, Братів Гадюкіних, ТНМК та інших виконавців – щ може бути кращим, що може бути смачнішим? Фестиваль у найкращих традиціях продовжує забави минулих часів та пивної історії Львова та Європи.

Фестиваль «300 фест»

 

Етновир-2016 

24-28 серпня, площа Ринок та площа Музейна

Цього року фестиваль "Етновир" 24-28 серпня стане головною подією святкування Дня Незалежності України у Львові. Протягом Фестивалю відбудуться колоритні виступи колективів, марш-паради учасників головними вулицями міста, презентація кухні народів світу. Основними локаціями фестивалю стануть центральні площі міста – площа Ринок та площа Музейна.

Цього року на "Етновирі" культуру своєї країни презентуватимуть фольклорні колективи із Сербії, Польщі, Румунії, Італії, Туреччини та інші. Вражатимуть своєю майстерністю й знані українські колективи. 

А ще фестиваль "Етновир" - це не тільки танці і музика, а ще й феєрія вишуканих народних костюмів з усього світу. Цього року буде презентовано абсолютно новий формат фестивалю – "Етнофешн". У рамках "Етнофешн" відбудеться показ мод у етностилі від учасників фестивалю та відомих дизайнерів, повідомили у ЛМР.

Гості фестивалю зможуть ближче познайомитися з культурою та традиціями нашого краю під час прогулянок або екскурсій нашим гостинним містом.

Етновир 2016 у Львові