Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Культурні події вересня-жовтня у Львові

Культурні події у Львові вересень - жовтень 2016

Вересень у Львові традиційно насичений різноманытними культурними та мистецькимии подіями. Екскурсійне бюро Відчуй Україну пропонує вам ознайомитися з основними з них.

«Японська осінь» у Львові

10.09 – 01.10.2016 р.
Різні локації міста

Японська осінь у Львові 2016

Осінь у японському стилі. Витончено та лаконічно. Фестиваль японської культури у Львові дасть змогу трохи більше пізнати культури народу «країни сонця, що сходить».

Оцінити вправність володіння мистецтвом будо, тобто японськими бойовими мистецтвами (локація парк ім. Б. Хмельницького, 10 вересня), послухати японські казки у книгарні «Є» 14 вересня о 18:00.
Помилуватися бонсай у Ботанічному саду та зіграти у шьогі, а також побачити інші японські іграшки (Ботанічний сад, 14 вересня, поч. о 14:00 год.).
Прийняти участь у цікавих майстер-класах (складання оріґамі, що відбудеться у «Медіатека» 25 вересня, поч. о 16:30) та поринути у світ музики із шяхукачі під склепіннями Домініканського собору (1 жовтня о 16:00).
 

23 Форум видавців у Львові

15 – 18 вересня 2016 р.
Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17

23 форум книговидавців у Львові

Вересень – це час, коли вже починає вкриватися позолотою листя у парках, але ще досить тепло для неспішних прогулянок по їх алеям та посиденьок у тіні дерев із улюбленою книгою. А поповнити колекції книжок дуже просто завітавши на Форум видавців. Відомі вітчизняні на закордонні майстри пера представлять на Форумі свої найсвіжіші твори.

Тут можна побачити велику кількість різножанрової літератури від художньої та дитячої до спеціалізованих підручників. Адже метою Форуму є популяризація книговидання та власне самого читання серед усіх верств населення, хоча основний упор робиться на молодь та дітей, адже вони є нашим майбутнім. 

 

Театральний фестиваль «Золотий Лев»

17.09 – 02.10.2016 р.

Театральний фестиваль "Золотий Лев - 2016"

Фестиваль, який став однією із самих яскравих подій нашого міста – «Золотий Лев». Театрали із стажем та просто ті, хто не байдужий до феєричних видовищ, зможуть насолодитися витонченою та досконалою грою акторів із колективів різних країн: Румунії, Литви, Польщі, Грузії, Молдови, Угорщини, та звичайно, і України.

Вистави проходитимуть як у різних театрах міста, так і просто неба. Відомі режисери, цікаві п’єси, талановита акторська гра – ідеальне поєднання із золотом листя та вересневим сонечком у місті, де так легко перевтілюватися та переживати із героями спектаклів усі їх переживання. 

 

Фестиваль LVIV COFFEE FESTIVAL

22 – 25 вересня 2016 р.
Львівський Палац Мистецтв. вул. Коперніка, 17

Фестиваль кави у Львові


Львів та кава – це не просто синоніми. Це два абсолютно нерозривні між собою поняття, як ланки ланцюга. А що може бути кращим за філіжанку кави у осінню днину? Тільки  LVIV COFFEE FESTIVAL!

І тут кава є складовою цікавих подій: ознайомлення із різними сортами цього гарячого та міцного напою, можливістю придбати аксесуари для приготування кави, завітати на Кавовий ярмарок, прокотитися на велосипеді у рамках атракції Кавова велоМИЛЯ, помилуватися та і придбати у власну колекцію горнятка у рамках CoffeMusicArt простір, а також побачити виставку раритетних кавоварок. І, звичайно ж, посмакувати кавою. 

 

І Міський День Еклерів

24 – 25 вересня 2016 р.
Площа Музейна

І Міський День Еклерів у Львові


Це солодке свято з'явиться у Львові у перше. А виникло воно, цілком закономірно, у рамках Фестивалю кави у Львові. Бо до філіжанки кави дуже вдало смакують саме еклери.

І от нарешті, цьому тістечку віддали належну шану, створивши для нього святковий день, під час якого буде можливість не тільки поласувати смаколиками, а й прийняти участь, чи просто по вболівати на конкурсі «Найкращій еклер Львова». При чому участь тут можуть прийняти і професійні кондитери і господині-аматорки. На переможців чекатимуть цікаві призи. А спостерігачам дістануться солодкі витвори вмілих кухарів, просто таки танутимуть у роті.


VІ Свято сиру і вина у Львові

21 – 23 жовтня 2016 р.
Львівський Палац Мистецтв

VІ Свято сиру і вина у Львові

Гурмани з нетерпінням чекають VI Свято  сиру і вина у Львові. Адже саме під час святкування на площі перед Палацом Мистецтв пройде найбільший у місті Ярмарок сирів та вин. Велика кількість сирів, що виробляються не завжди є доступними для широкого загалу, особливо коли хочеться скуштувати чогось нового. І ярмарок стане тут у пригоді. 

Тут можна спробувати та обрати для себе нові смаки сирів. А кращого поєднання ніж сир та вино – годі й шукати. Під час свята пройдуть цікаві майстер-класи та дегустації сирів та вин від провідних виробників.

 

Lviv Fashion Week

24.10 – 01.11.2016 р.

Lviv Fashion Week 2016


З першого Тижня моди, який було проведено у нашому місті, проминули роки. І от тепер Lviv Fashion Week став подією, яка привертає до себе увагу не лише у нашому місті, чи в країні, а є знаковою для всієї Східної Європи.

Львівський тиждень моди не раз відвідували відомі в усьому світі модельєри із різних країн. У рамках осіннього показу Lviv Fashion Week  2016, окрім власне показів модних колекцій, пройдуть виставки живопису, графіки та фотографії, що будуть слугувати своєрідним фоном та доповнювати атмосферу творчості та креативу. Відомі метри модної індустрії та новачки покажуть свої творчі доробки. А відвідувачі зможуть обговорити останні модні тенденції.


Отже осінь у Львові якщо і не буде теплою, то вже точно буде цікавою та смачною :)