Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • День міста Львова

День міста Львова

     І-і вихідні травня.

День міста Львова – це традиція, що стала ще одною з візитівок нашого міста. Отже, наше місто радо зустрічає усіх охочих та гостинно запрошує на атракцію під назвою день міста Львова.  Виставки, козацькі забави, спортивні змагання, святкова хода центральними вулицями міста, безліч цікавих майстер-класів. Один з них – це «Вікна Львова», який охоче відвідують як діти так і дорослі. І це тільки невеличка частка усього цікавого, що можна побачити та долучитися в ці святкові дні.

Серед святкових заходів - концерти відомих по всій Україні та ще тільки починаючих свій творчий шлях музикантів, співаків, танцюристів. Культурні та мистецькі заходи поєднані з кулінарними частуваннями. І це вже теж стало приємною та смачною традицією. Так на площі Музейній можна побачити змагання баристів, що варять каву у джезвах.

Більша частина усіх заходів, пов’язаних із святкуваннями, цілком логічно, відбувається у центральній «старій» частини міста, на площі Ринок, парку «На Валах», проспекті Свободи та площі Міцкевича, на площі біля пам'ятника І. Франка(тут частіше всього відбуваються цікаві розваги для найменших відвідувачів свята). 

Великий міжконфесійний молебень, який проходить просто неба, під стінами Ратуші, так само став приємною традицією та своєрідним символом єднання та толерантності мешканців нашого міста.