Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»

Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»

1 – 4 травня 2015 р.

Для поціновувачів етно-джазу, в час святкування дня міста, відбудеться фестиваль «Флюгери Львова». Захід відбувається вже у своєму звичному «нагрітому» місці - внутрішньому дворику Ратуші. Дворик Ратуші додає особливого колориту та шарму цій музичній події. Особлива близькість слухачів до виконавців, камерність заходу, що водночас, поєднана з доволі великою кількістю виконавців, які приїздять до Львова, аби представити публіці свої твори.

Перші «Флюгери Львова» відбулися далекого 2003 року. Якщо провести підрахунки, то з моменту першого концерту і по теперішній час, у фестивалі прийняли участь більше 150 колективів з різних країн. Це десь коло 500 музикантів та митців, зі своєю самобутньою музикою, яскравими мультимедійними проектами, виставами та літературними читаннями.

З кожним наступним роком фест стає більш популярним, його чекають з нетерпінням. Слухачі радо вітають як старожил заходу, так і нових музиканті. В рамках фестивалю проходять літературні акції. Уже традиційно відбувається «Ранкове прокидання» разом із гуртом «Мертвий півень».

А ще невід'ємним є обов’язковий львівський дощ, який щороку має хоча би трохи покрапати на учасників та відвідувачів фесту. Тому, так само традиційно, відправляючись на «Флюгери Львова» - беріть із собою парасольки. Під ними там романтично танцювати удвох, під мелодії джазу та етно, в маленькому дворику Ратуші, на кам’яних плитах, з філіжанкою кави у руках.