Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • День Матері

День Матері

   Друга неділя травня.

Найдорожча, сама любима людина на світі для кожного – це наша Мама. Якого віку не була людина, допоки є Мама – в нас є унікальна можливість відчувати себе дитиною. Ти знаєш куди прийти за порадою, співчуттям та теплом.

День Матері – свято, що відмічається в нашій країні в другу неділю травня. Львів теж приймає активну участь у святкуваннях. В місті проходять музичні атракції, веселі частування, концерти та виступи. Діти ретельно готуються вітати своїх мамусь, власноруч роблять невеличкі та такі приємні для кожної мами подарунки. І хоча, звісно, про Маму слід пам'ятати не лише у свято, та все ж таки, яка приємність, яка радість побачити усміхнені обличчя стількох жінок, що мов весняні квіти розквітають від уваги до них. Не залежно від віку, всі вони – берегині нашого роду, сім'ї, домівки.

День Матері – це ще одна нагода привітати самих близьких нам людей, тих, кому, нажаль, досить часто ми  не приділяємо час та уваги.

Букети квітів, щири слова, ясні очі дітей, які присвячують свою творчість мамі – хіба це не є найбільше надбання кожної нації, народу, людини, держави. В цей день можна сходити усією родиною на концерт, відвідати виставки, просто прогулятися вулицями міста або провести день у Шевченківському Гаю. І ще раз сказати, про те, як сильно ми любимо наших дорогих матусь.