Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Замки Львівщини - Підгорецький замок, Олесько, Золочівський замок

Замки Львівщини - Підгорецький замок

замки Львівщини - Підгорецький замок

Підгорецький замок - один з чотирьох фортифікаційних споруд, що входять у відому Золоту Підкову Львівщини. На могутніх мурах здіймається стрункий бароковий палац. Таких замків-фортець в Україні небагато, а Підгорецький – один із найкрасивіших. Збудований він був у XVII ст. Існує версія, що укріплення проектував знаменитий Гійом де Боплан. 


Найяскравіші, найпохмуріші і наймістичніші сторінки із життя палацу пов’язані з родиною шляхтичів Жевуських. Це вони завершили його розбудову, розкішно прикрасили кімнати, відкрили тут театр та друкарню. 
Подейкують, що Вацлав Жевуський з ревнощів замурував у стіні свою молоду дружину, досі кожного року чути її плач. Багато хто навіть зустрічав Білу Пані – так її тут називають – у коридорах замку. Сюди приїздили багато «експертів» з цих питань – від української «Битви екстрасенсів» до американських «Мисливців за привидами». Можливо, вам також пощастить зустріти Білу Пані у підвалах замку, або навіть спіймати її на фото – деяким ентузіастам це вдавалося.


Северин Жевуський, син Вацлава, влаштував у підвалах алхімічну майстерню, де намагався видобути золото. Дехто вірить, що йому це вдалося. Інші подейкують, що він знайшов безліч скарбів в околицях і приховав тут незліченні багатства. Кожного року у визначений час господар відкриває свої підземелля і запрошує завітати усіх бажаючих, та поки що ніхто не зважився. 

Екскурсія "Замки Львівщини" включає Підгорецький замок та інші перлини Золотої підкови. Відправляйтесь в подорож з ВІДЧУЙ УКРАЇНУ за незабутніми враженнями.