Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Замки Львівщини - Золочівський замок

Замки Львівщини - Золочівський замок

екскурсія в Золочівський замок

Продовжуємо нашу подорож замками Львівщини. На черзі - Золочівський замок - маленький Версаль західної України.

За могутніми валами сховався маленький галицький Версаль – королівська резиденція Яна Собєського. Хоча сам король тут бував рідко, Золочів полюбила його дружина Марисенька.

Прибувши до Польщі, француженка Марія-Казимира і гадки не мала, що згодом стане королевою. Ще у віці 15 років вона зачарувала молодого Яна, але сувора мати перешкоджала шлюбу сина з чужоземкою, нерівною за соціальним станом. Одружились закохані лише по її смерті – рідкісний випадок шлюбу з любові серед монархів.
 
Для дружини Ян збудував в Золочеві Китайський палацик, а саму резиденцію оснастили за останнім словом техніки (зокрема, новітніми туалетами, які дотепер викликають неабияке зацікавлення дослідників). Тут в короля і королеви були окремі покої, що з’єднувалися потаємним ходом; дехто каже – щоб у короля бува роги не виросли, та можливо монарша пара просто оминала так обтяжливий придворний етикет. Вікна покоїв пані виходили на сторону фортеці – тут були потаємні сходи, що вели до скарбниці, ключі до якої зберігалися у неї.

Привид Марисеньки досі гуляє замком. А останнім часом тут бачили таємничого Чорного Лицаря. Може, це Ян таємно відвідує свою кохану? Адже любов сильніша від смерті…

Золота підкова Львівщини - це екскурсія, яка дозволить на власні очі побачити красу Золочівського замку та інших перлин середньовічної архитерктури. Екскурсії проволяться щодня, окрім понеділка. Відправляйтеся з нами у захоплюючу та містичну подорож в сиву давнину.