Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Ціна екскурсії Львовом

Ціна екскурсії Львовом

Львів був важливим туристичним центром ще на теренах колишнього СРСР. А зараз він набуває популярності і у європейських туристів. З кожним роком місто зустрічає все більше гостей. В чому ж його секрет?

Безумовно, головна причина популярності Львова – в його неповторній атмосфері, його легендах і багатій історичній спадщині. Ще одна причина – це безліч кав’ярень, музеїв і галерей. Тут зі Львовом не можуть зрівнятися навіть найвідоміші європейські міста. Але ще один важливий чинник – це низькі ціни.

Львів – найдемократичніший туристичний центр не тільки на теренах Європи, але і у межах України. Тут ви можете насолодитися європейським комфортом за скромний бюджет.

Ціна екскурсії Львовом залежить від розміру групи і тематичної специфіки, а також від турагенції, до якої ви звертаєтесь. Якщо ви не проти приєднатися до великої групи, то можете сміливо розраховувати на ціну 45 грн. з людини. Якщо ж ви приїхали сюди на романтичну прогулянку, і хочете екскурсію на двох, то розраховуйте на 80-100 грн. Автобусна екскурсія коштуватиме вам 100-120 грн. з особи і більше, залежно від тривалості і розміру групи.

Туристична фірма «Відчуй Україну» пропонує вам найнижчі ціни на екскурсії Львів і Львівщиною. Це не просто рекламний хід, це наша ідеологія. Ми любимо наше місто і хочемо, щоби кожен мав змогу доторкнутися до його історії. Саме тому ми, окрім платних екскурсій, пропонуємо двічі на місяць безкоштовну пішохідну екскурсію для всіх бажаючих. Також ми пропонуємо унікальну можливість – екскурсію за чайові. Ви самі зможете по завершенню екскурсії обрати, скільки заплатити гіду.

Тематичні екскурсії по Львову - ціни

Також ми пропонуємо вам тематичні екскурсії та унікальні авторські екскурсії, яких ви не знайдете у жодному іншому турагенстві:

Екскурсії по Львову ціни від 45 грн. з людини. на історичну тематику – мала і велика екскурсії львівськими фортифікаціями, «Слідами єврейського Львова», незабаром також «Княжий Львів»,«Австрійський Львів» та «Символіка львівських храмів».

Екскурсії романтичні і таємничі – «Кавова», «Таємниці львівської сецесії», «Богемний Львів», а незабаром також «Вечірній променад» і «Підземелля Львова» (від 45 грн., крім кавової, в яку входить ціна дегустації в одній із кав’ярень).

Екскурсії окремими музеями і будівлями – Личаківський некрополь, Шевченківський Гай, Оперний театр, Латинський кафедральний собор з каплицею Боїмів, різноманітні музеї (від 25 грн. + оплата квитка).

Також ми пропонуємо вам дитячу/шкільну екскурсію і цілоденну екскурсію за кількома маршрутами на вибір.

Якщо ви прибули до Львова на кілька днів, ми пропонуємо вашій увазі одноденні екскурсії Львівщиною – «Золота підкова Львівщини», «Самбір і кохання великих людей», «Жовква і Крехівський монастир» (від 120 грн. з людини); подорожі в Карпати (від 120 грн.), дводенну поїздку на Закарпаття та політ над мальовничими краєвидами Львівщини на повітряній кулі.

Більше інформації про екскурсії читайте у відповідних розділах сайта і ласкаво просимо до Львова!