Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Новий рік та Різдво у Карпатах

Новий рік та Різдво 2016 в Карпатах

Карпати заворожують. В їх таємничих лісах все ще живуть лісовики та мавки, а у селах люди зберігають традиції, що сягають своїм корінням сивої давнини. Тут можна торкнутися наших витоків і долучитися до магічної містерії життя наших предків. Де ж іще святкувати народження Нового Року та Різдво Сина Господнього?
Але самостійна поїздка в Карпати взимку може бути доволі складною. Тому ми подбали про те, щоб ви змогли відсвяткувати Новий Рік та Різдво 2016 у Карпатах із повним комфортом. 

Тури на Новий рік 2016

Триденні тури Гуцульський Новий Рік 2016 та Різдво в Карпатах 2016  розпочинаються з візиту до Коломиї. Тут dи зможете підготуватись, ознайомившись з гуцульською культурою у численних музеях, і, перш за все, у знаменитому Музеї писанки. Наступного дня у «столиці Гуцульщини» Верховині ви відчуєте себе гуцулом або гуцулкою уже по-справжньому, примірявши автентичні строї і посмакувавши карпатською бринзою. А кульмінацією стане участь у новорічній або різдвяній містерії. Наступного дня ви зможете наостанок окинути поглядом величну панораму з вершини гірськолижного курорту Буковель, а по дорозі до Львова відвідати затишне карпатське містечко Яремче і водоспад Пробій.

Детальну інформацію про тури на новий рік читайте ТУТ

Тижневий тур на Новий Рік 2016

Хочете більшого? Обирайте семиденний тур Новий Рік у Карпатах 2016, і Ви зможете водночас насолодитися красою старовинних міст, захопитися величчю могутніх фортець та відпочити на лоні природи. Спочатку ви прогуляєтесь передсвятковим містом Лева. А на наступний день розпочнеться подорож в Карпати, де можна помилуватися красою гірських водоспадів. Гірська дорога приведе вас у Закарпаття. Тут ви познайомитеся із давнім містом Ужгородом, а опісля матимете змогу побачити фортеці різних часів – від бункера оборонної лінії «Арпада» ХХ ст. до замку-палацу графів Шенборнів ХІХ ст. і до середньовічних замків «Паланок» та Сент-Міклош. Після повернення ви оглянете також фортеці Львівської області під час поїздки «Золотою Підковою».

Ціни на тури на Новий Рік 2016:
Гуцульський Новий Рік – 2150 грн
Різдво в Карпатах – 1850 грн
Семиденний тур Новий Рік в Карпатах – 4560 грн.

Щоб забронювати тур або отримати більше інформації, зв"яжіться з менеджером Feel Ukraine:
 +38 067 27 333 81     Гражина
 +38 098 094 87 10     Світлана
+38 095 022 13 23      Світлана
Е-mail: office.feel.ua@gmail.com


Зимові походи в Карпати

Для любителів екстремального відпочинку у нас є особлива пропозиція на Новий Рік 2016 – похід по казковому карпатському хребту Кукул. Протягом триденного походу ви підніметеся на високі полонини, ознайомитеся з побутом гуцульських вівчарів, побачите приладдя для виготовлення сиру. Ви ночуватимете у справжній гуцульській колибі!
А ще ми даруємо вам можливість відзначити Новий Рік 2016 підкоренням найвищої вершини Українських Карпат – Говерли! Зимовий підйом – не для слабкодухих: Вам доведеться пройти 8-9 км засніженим схилом. Винагородою буде розкішний краєвид і майже повна відсутність туристів, яких тут улітку дуже багато. Але головне – ця новорічна перемога стане для вас запорукою безлічі майбутніх перемог!

Більше інформації про зимові походи в Карпати ТУТ 
Ціни на зимові походи в Карпати:
Похід на Кукул – 780 грн.
Підйом на Говерлу – 420 грн.
 

Інші пропозиції на Новий рік 2016

Якщо бажаєте за 2-3 дні насолодитися захоплюючими видами давніх фортець і красою природи, то до вашої уваги наші традиційні тури у Закарпаття та у Кам’янець-Подільський. Також вас можуть зацікавити одноденні Тури Львівщиною – «Замки Львівщини», Жовква та Крехів, романтичний Самбір. І звісно ж, до вашої уваги безліч екскурсій по Львову!

Святкуйте Новий Рік і Різдво 2016 разом із агентством «Відчуй Україну» - і ми гарантуємо вам незабутні враження на весь наступний рік!