Зоопарк Лімпопо та мальовнича Тустань

Вартість від: 170 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 09-00

Найближчі дати

23.11.2017Четвер
24.11.2017П'ятниця
25.11.2017Субота
26.11.2017Неділя
27.11.2017Понеділок
28.11.2017Вівторок
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Меденичi
  3. Водоспад Кам'янка
  4. Урич
  5. Львів

Зверніть увагу!

Вартість для будь-якої кількості осіб в складі збірної групи - 300 грн/особа.
Вартiсть для групи з 30 осiб установить - 160 грн/особа.
Екскурсія може проводитися під індивідуальне замовлення для організованих груп.
Для організованих груп діють знижки і вартість розраховується окремо.


Екскурсія для дітей в зоопарк та Тустань

Маршрут: Львів - с. Меденичі - водоспад Кам'янка - с. Урич - Львів

Коли починаються шкільні канікули і у батьків обертом іде голова, а чим зайняти дітей? Хорошим варіантом проведення дозвілля є екскурсії для дітей по різних місцях нашої країни. 
Такою цікавою та пізнавальною стане одноденна подорож для школярів по Карпатах, що розроблена із урахуванням особливого дитячого сприйняття світу,  яка включає у себе відвідини зоопарку «Лімпопо» у с. Меденичі,  де можна побачити таких звірів, як тигр, пума, лев, страуси та ще багато інших.

Після оглядин зоопарку та обов'язкового знимкування себе та друзів у «компанії» звірів, відправимося до с. Урич, де знаходиться легендарна фортеця Тустань, яка є чимось на кшталт подорожі у країну мрій. По-перше, справжня фортеця, а по-друге, є можливість ознайомити школярів із історією рідного краю. Адже Сколівщина – це край невмирущих легенд і унікальних природних умов. Дітям буде цікаво взнати, що звідси веде свій рід, по материнській лінії, поет та художник Тарас Шевченко та ще багато інших, знаних та відомих митців та науковців. Тут із загарбниками боролися Українські січові стрільці та воїни УПА. 
Тустань – унікальна наскельна твердиня Прикарпаття з тисячолітньою історією, що височіє над долиною мальовничої гірської річки Стрий. Колись в Тустані знаходилася фортеця та митний пост, де зупинялися купці, що торгували сіллю з Прикарпаття. До сьогоднішнього часу залишилися потужні скельні утворення, що нагадують про колись могутнє фортечне укріплення, де дітям так легко уявити себе героями улюблених фентезійних саг. 

Дана шкільна екскурсія передбачає також візит до водоспаду Кам'янка у с. Дубина і це прекрасна нагода показати маленьким урбаністичним жителям мегаполісів усю красу та велич природи, могутніх скель та мальовничого водоспаду. Та й знайомство із звичаями та культурою бойків буде цікавим.

Жива історія, а не нудні параграфи у підручнику, свіже повітря та говіркий карпатський ліс – це те, заради чого варто відірвати сучасну дитину від комп’ютера та показати їй усю різнобарвність навколишнього світу, відвідавши цю та інші екскурсії для школярів.

Індивідуальна вартість

15 осіб220 грн/ос
20 осіб180 грн/ос
21 і більше170 грн/особа

У вартість входить:

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

У вартість не входить: вхідні квитки в музеях, національному парку, зоопарку і харчування.
Вартість вхідних квитків:
- зоопарк: дорослі, студенти, пенсіонери - 40 грн./особа, учні – 20 грн./особа, діти до 5 років б/к;
- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 6 грн./особа, діти до 14 років – 4 грн./особа, діти до 10 років – б/к;
- на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 26 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 13 грн.

Харчування:

обід можна замовити в кафе мотелю «ОК» в с. Коростів, а біля Урицьких скель зробити пікнік.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×