Карпатський трамвай - фантастична мандрівка

Вартість від: 240 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 09-00

Найближчі дати

17.08.2018П'ятниця
18.08.2018Субота
19.08.2018Неділя
21.08.2018Вівторок
22.08.2018Середа
23.08.2018Четвер
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Вигода.
  3. Скелі Довбуша
  4. Львів

Зверніть увагу!

Вартicть в складi збipноï групи - 350 гор/особа.
Вартicть для органiзованих груп:
- 15 осiб - 290 грн/ос;
- 20 осiб - 240 грн/ос;
- 30 осiб - 220 грн/ос.
Для групи меньше 15 осiб вартicть розраховується окремо.


Екскурсія для школярів - Карпатський трамвай

Маршрут: Львiв - Вигода - Карпатский трамвай - скелі Довбуша - Львiв

Здивувати та захопити дітлахів можна лише чимось незвичним для них та навіть дещо нелогічним. От як подорож Карпатами на… трамваї! Що? Трамвай у Карпатах – це ж фантастика або диво! Так – диво, яке пропонується в екскурсії для школярів під назвою «Карпатський трамвай». Бо у Карпатах навіть звичні речі стають зовсім незвичними. 

Подорожуючи Карпатським трамваєм, діти зможуть швидко зафіксувати у пам’яті та у кадрах неповторні карпатські краєвиди, які за красою не поступаються швейцарським. І така подорож буде не лише цікавою, пізнавальною, та ще й не обтяжливою. 

Унікальна мандрівка по Карпатах на невеличкому екскурсійному міні-поїзді, що везе школярів у нетрі віковічних лісів. Чим не подорож у Хогвардському експресі? Гадаємо, навіть краще. Бо вона цілком реальна, хоча і трохи фантастична, як і все у Карпатах. 
Під час подорожі дітям розкажуть про вузькоколійку, по якій власне і пересувається трамвай, що була збудована далекого 1898 року. А також про те, що такий транспорт є екологічно чистим. Таким чином мандрівка стає не тільки пізнавальною, але і не шкодить навколишній природі, яку необхідно берегти, що варто прищепляти дітям із самого раннього віку. 
Вигодська вузькоколійка
Плануючи поїздку Карпатським трамваєм, не можливо не здійснити візит у Центр спадщи Вигодської вузькоколійки, особливо, якщо Ви подорожуєте з дітками. Це єдина в Україні інтерактивна виставка, яка розповідає про екосистему Карпат даного регіону та виникнення унікальної вузькооклійки. Будівля, в якому знаходиться Центр була зведена аж у 1885 році та слугувала резиденцією засновнику вузькоколійки. Також, у Центрі є крамничка, яка здивує Вас різноманіттям цікавих сувенірів. 

Скелі Довбуша
Також, під час подорожі ми відвідаємо знамениті скелі Довбуша, які розташовані у мальовничих Сколівських Бескидах. Свою назву скельний комплекс отримав завдяки опришкам та їх ватажку Олекси Довбушу. Ці скелі з піщаника оповиті безліччю таємничих історій та легенд, пов’язаних із своїм походженням та подіями , що там відбувалися в давнину. Тому подорож до них буде цікавою і дітям і дорослим.

Під час шкільної екскурсії буде багато яскравих моментів, свіжого повітря, сонця та природи, що милує око. І, звичайно, захоплююча розповідь про Карпати, їх природу, таємниці лісів та легенди. Можливо, навіть, вдасться побачити справжню лісову мавку, або оленя. А про полонини, гори та віковічні дерева – немає що і казати, їх тут вдосталь. 

Індивідуальна вартість

15 осіб290 грн/ос
20 осіб240 грн/ос

У вартість входить:

Проїзд комфортним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

Додатково оплачується:

Харчування, вхідні квитки на трамвай.
Вартiсть вхiдних квиткiв - 75грн/дорослий, 50грн/дитячий.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×