Карпатський трамвай

Вартість від: 300 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

19.08.2018Неділя
23.08.2018Четвер
26.08.2018Неділя
30.08.2018Четвер
02.09.2018Неділя
06.09.2018Четвер
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Карпатський трамвай

Зверніть увагу!

Вартість для однієї особи в складі збірної групи становить - 350грн. дорослий, 300 грн. дитина до 13 рокiв.
Вартiсть для органiзованих груп розраховується окремо залежно вiд кiлькостi осiб.
Тривалiсть екскурсiї - 11 год. Протяжнiсть маршруту - 260 км. Виїзд зi Львова - 08-00. Повернення - 20-00.


Карпати – це унікальна природна перлина, яка зачаровує туристів вже багато років поспіль. Цей край увіковічнений у багатьох творах мистецтва, однак завжди залишатиметься загадкою як для відвідувачів, так і для місцевих жителів. Тут гори перешіптуються з хмарами, але ніколи не відкривають своїх секретів людям. У Карпатах розташована ціла низка унікальних природних об’єктів, які не мають аналогів у всій Україні. В Карпатах навіть звичні речі стають зовсім незвичними.

По-новому відчути атмосферу недоторканої гірської природи, насолодитися подихом пралісів та послухати шум бурхливих вод гірських річок допоможе подорож незвичним для гірської місцевості транспортом… Запрошуємо на унікальну мандрівку в Карпати на невеличкому екскурсійному міні-поїзді, що неспішно везе туристів у нетрі карпатського лісу… Трамвай проїжджає по унікальній вузькоколійці, яка була збудована ще в 1898 р. Важливо, що даний вид транспорту екологічно чистий, тому Ваша мандрівка буде пізнавальною і не шкідливою для навколишнього середовища.

Подорожуючи Карпатським трамваєм, Ви зможете насолодитися неповторними карпатськими краєвидами, які назавжди залишаться на Ваших світлинах.

Також, під час подорожі ми відвідаємо знамениті скелі Довбуша, які розташовані у мальовничих Сколівських Бескидах. Свою назву скельний комплекс отримав завдяки опришкам та їх ватажку Олексі Довбушу. Ці скелі з піщаника оповиті безліччю таємничих історій та легенд, пов’язаних із своїм походженням та подіями , що там відбувалися в давнину. Тому подорож до них буде цікавою і дітям і дорослим.

 

 

Індивідуальна вартість

15 осіб350 грн/ос
20 осіб300 грн/ос

У вартість входить:

Проїзд комфортним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

Додатково оплачується:

Харчування. Вхідні квитки:
- Карпатский трамвайчики: дорослий- 150грн., дитячий - 75грн.( для дітей 6-14 років), діти до 6 років без окремого місця - безкоштовно.
- скелi Довбуша: для усiх категорiй вiдвiдувачiв - 5грн.

Харчування:

в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: грибна юшка, салати овочеві (капуста, бурячок, морква по-корейськи), картопляне пюре, биточок курячий, чай або узвар, хліб. Вартість: 75 грн./особа.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×