Мальовнича Тустань

Вартість від: 300 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

17.08.2018П'ятниця
18.08.2018Субота
19.08.2018Неділя
20.08.2018Понеділок
21.08.2018Вівторок
22.08.2018Середа
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Урич
  2. Водоспад Кам'янка

Зверніть увагу!

Вартість для однiї особи в складі збірної групи становить: дорослий - 350 грн., дитячий до 13 рокiв - 300 грн.
Вартiсть для органiзованих груп розраховується окремо залежно вiд кiлькостi осiб.
Тривалiсть екскурсiї - 10 год. Протяжнiсть маршруту - 260 км. Виїзд зi Львова - 09-00. Повернення - 19-00.

ВЗЯТИ IЗ СОБОЮ: зручне взуття на низькій підошві, головний убір залежно від пори року, дощовик або парасольку, пляшку для води з джерела.Сколівщина – це край невмирущих легенд і унікальних природних умов. Край славиться витонченою духовною і матеріальною культурою. Тут небо підпирають гори, вершини яких навіть влітку вкриті білим снігом. Звідси (Бойківщина) по материнській лінії йде родовід Тараса Шевченка. Край став місцем, що дав життя багатьом велетам української культури і науки. Тут із загарбниками боролися Українські січові стрільці та воїни УПА. Тут всіх приймають зі щирою душею і добрим серцем.

Одноденний маршрут в Карпати «Мальовнича Тустань» – це прекрасна нагода сповна насолодитись відпочинком на лоні природи в оточенні могутніх скель та мальовничого водоспаду. Це також можливість ближче познайомитись з культурою бойківського краю та місцевими звичаями. Екскурсія передбачає візити в Тустанську фортецю, щов с. Урич, а також до водоспаду Кам’янка у с. Дубина. Тустань – унікальна наскельна твердиня Прикарпаття з тисячолітньою історією, що височіє над долиною мальовничої гірської річки Стрий. Колись в Тустані знаходилася фортеця та митний пост, де зупинялися купці, що торгували сіллю з Прикарпаття. До сьогоднішнього часу залишилися потужні скельні утворення, що нагадують про колись могутнє фортечне укріплення. Сьогодні тут Державний історико-культурний заповідник «Тустань».

Водоспад на річці Кам’янка – один з найкрасивіших на Львівщині. Загальна висота каскадів водоспаду – 6 м. Це гідрологічна пам’ятка природи, яка розташована у парку «Сколівські бескиди». Неподалік водоспаду розташоване джерело мінеральної води,багате на сірководень. Шум гірських потоків, мальовничі гори та чисті ліси – запорука прекрасного настрою на цілий день.

Краса і велич Сколівщини увіковічнена в багатьох творах української літератури. Однак, все ж таки, краще пізнати красу цього краю, побачивши її на власні очі. Вирушайте в одноденний маршрут в Карпати «МальовничаСколівщина» і відчуйте на собі всі принади тутешнього відпочинку.

Індивідуальна вартість

15 осіб350 грн/ос
20 осіб300 грн/ос

У вартість входить:

проїзд автобусом, екскурсійний супровід, страхування

Додатково оплачується:

Харчування. Вхiднi квитки:
- фортеця Тустань: дорослi - 42 грн., студенти/дiти/пенсiонери - 21грн.
- водоспад Кам'янка: дорослi - 6 грн., дiти до 14 рокiв - 3 грн., дiти до 7 рокiв - б/к.

Харчування:

можливiсть харчування у мiсцевiй кав'ярнi. на територiї комплексу - вiд 70 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×