Екскурсія у Львівський Оперний театр

Вартість від: 25 грн
Тривалість: 1 год.
Початок: об 11:00 та 17:00 год.

Найближчі дати

24.05.2018Четвер
25.05.2018П'ятниця
26.05.2018Субота
27.05.2018Неділя
29.05.2018Вівторок
30.05.2018Середа
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Оперний театр

Зверніть увагу!

У дні проведення вистав, графік екскурсій уточнюється з адміністрацією театру.
Дана тематична екскурсiя проводиться пiд iндивiдуальне замовлення.


Екскурсія - Львівський оперний театр

Feel Ukraine запрошує вас на екскурсію у Львівський оперний театр.

Перший образ, який виринає в уяві більшості з нас при слові Львів - це фасад Оперного театру. Ось уже сто років, як він став головним символом нашого міста. І недарма, адже це перлина мистецьких здобутків міста Лева на зламі століть.

Задум спорудження театру з’явився у кінці ХІХ століття, коли на місці річки Полтви було вирішено облаштувати новий центральний проспект. До того тут була набережна, яка користувалася значною популярністю у львів’ян – тут відкривалися перші кав’ярні і цукерні, тут були численні готелі, а поряд – перші театри. Новий широкий променад мав стати головним місцем для прогулянок жителів та гостей міста, а новий театр мав його увінчати.

У 1895 році провели конкурс, переможцем у якому одноголосно визнали Зиґмунта Ґорґолевського, архітектора королівських палаців в Німеччині. Проект захопив журі не лише архітектурною красою, але й новаторською інженерною думкою.

Урочисте відкриття театру відбулось 4 жовтня 1900 р. Спорудження цього шедевру зайняло всього три роки, незважаючи на значно скромніші можливості тодішніх технологій. Над оздобленням театру працювали найкращі художники та скульптори Львова. Частину цієї краси ви можете оцінити, розглядаючи його фасад. Але значно більше приховано всередині, куди можна потрапити лише з екскурсією або придбавши квитки на оперу.

Всередині вас зустріне портрет Ґорґолевського у вестибюлі, ви побачите чудову розписану стелю підковоподібного глядацького залу, сліпучу розкіш Дзеркальної зали та багато іншого. Під час екскурсії ви ознайомитеся з історією та легендами театру, дізнаєтесь про долю української Мадам Батерфляй Соломії Крушельницької та інших видатних львівських митців, про таємниці інженерної конструкції будівлі, які роблять її справді унікальною. А якщо вам пощастить, то ви зможете також побачити урочисту завісу пензля видатного польського художника Генрика Семирадського із зображенням жриці Аполлона Піфії в оточенні муз – символу натхнення та мистецтв, які народжуються з нього.

Оперний театр – це обличчя Львова. Без візиту в театр Ваше враження від відвідин Львова буде неповним. Запрошуємо на екскурсію оперним театром та інші тематичні екскурсіі Львів!

Індивідуальна вартість

1 особа200 грн
2 особи100 грн/особа
3-4 особи75 грн/особа
5-6 осіб50 грн/особа
7-9 осіб40 грн/особа
10-15 осіб35 грн/ос
16-20 осіб30 грн/ос
21 і більше25 грн/особа

У вартість входить:

екскурсійне обслуговування

Додатково оплачується:

Вхідні квитки - 40 грн. дорослий , 20 грн. учнівський/дитяч.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×