Екскурсія підземеллями Львова

Вартість від: 50 грн
Тривалість: 2 год.
Початок: 12:00 та 15:00

Найближчі дати

17.01.2018Середа
18.01.2018Четвер
19.01.2018П'ятниця
20.01.2018Субота
21.01.2018Неділя

Маршрут

  1. Костел Єзуїтів
  2. Преображенська церква
  3. Аптека музей
  4. Домініканський монастир
  5. Аптека на пл.Соборній
  6. Бернардинський монастир

Зверніть увагу!

Вартість в складi збiрної групи - 75 грн/особа.
Дана екскурсiя может проводитися пiд iндивiдуальне замовлення.
За бажанням туристів в бернардинському монастирі можна оглянути виставку у Музеї Ідей та замовити обід у «Трапезній»


Екскурсія підземеллями Львова

Львів приховує в собі безліч загадок. Деякі з них ховаються навіть від погляду тих, чиї родини живуть у місті протягом багатьох поколінь. Однією з таких таємниць є підземелля. Екскурсія підземеллями Львова стане справжнім відкриттям, як для гостей міста, так і для самих львівян.

Дослідники стверджують, що у Львові більше ніж 100 км підземних ходів. Звичайно, велика частина їх припадає на каналізаційні ходи і інженерні відгалуження підземної річки Полтви. Саме тут у міжвоєнні роки любили ховатися злодії, водночас ці ж самі підземелля під час нацистської окупації врятували безліч єврейських сімей від жорстокого знищення. Проте є у Львов і значно давніші ходи…

На сьогоднішній день вдалося дослідити лише невелику частку підземель, в першу чергу, монастирських. Зараз для туристів доступні підземелля чотирьох монастирів – єзуїтського, тринітарського, домініканського та бернардинського. Ще одну мережу кімнат і лабіринтів утворювали підвали середньовічних будинків. В обох випадках підземелля старіші, аніж будівлі, зведені на них. На поверхні у нас мало що залишилось від Львова давнішого за середину ХVI століття, та й те зазнало значних перебудов у пізніші часи. І тут підземелля можуть стати для нас справжньою машиною часу, яка віднесе нас у перші століття існування міста. Спускаючись сюди, ми забуваємо про метушню сучасності і поринаємо у глибоке минуле.

Наша подорож розпочинається із підземель єзуїтського костелу. Тут ми побачимо сліди дому міщанина із княжих часів і овіяний легендами архієпископський саркофаг. Далі шлях поведе нас у просторі підземелля Преображенської церкви, які збереглися ще із часів, коли тут був монастир отців-тринітаріїв. Потім ми ознайомимося із підвалами середньовічного будинку і оглянемо безліч цікавих експонатів у Аптеці-музеї. Інші подібні підвали зайняті кав’ярнями довкола площі Ринок, проте вони значно переобладнані і не зберігають духу минулого.

В підземеллях монастиря домініканців ми з вами потрапимо у перший поверх княжих палат, споруджених ще за князя Лева, а також послухаємо трагічну історію Гальшки Острозької, львівський епізод з якої увійшов в хроніки під назвою «війна за наречену». По тому ми повернемось на кілька століть ближче до нашого часу і відвідаємо ще одну аптеку, уже з початку ХХ століття. Тут ми познайомимося з таємним аптекарем, і він розповість нам цікаві історії про своїх колег з минулого.

Завершимо ми нашу екскурсію оглядом виставки у Музеї Ідей, який займає приміщення підземель бернардинського монастиря. Тут, у «Трапезній», ми також зможемо пообідати або просто насолодитися традиційним галицьким сирником і узваром, а також наливками за старовинним рецептами. А під гарну трапезу – почути ще кілька легенд, пов’язаних із цим монастирем.

Дослідники продовжують відкривати все нові підземелля Львова, і ця робота розпочалася не так давно, тому слід розраховувати, що за кілька років наш маршрут поповниться новими локаціями.

Але зараз, відправляючись у нову подорож Львовом з екскурсоводом Feel Ukraine, ви зможете разом з нами привідкрити завісу і зазирнути одним оком у просторий лабіринт львівських таємниць, які все ще чекають, щоб їх розгадали.

Індивідуальна вартість

1 особа400 грн
2 особи200 грн/особа
3-4 особи135 грн/особа
4 особи125 грн/ос
5-6 осіб100 грн/особа
7-9 осіб85 грн/особа
10 осіб80 грн/ос
15 осіб65 грн/ос
16-20 осіб60 грн/ос
21 і більше50 грн/особа

У вартість входить:

послуги екскурсовода.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки у пiдземелля:
- Домiнiканський монастир: дорослi - 15 грн., студенти - 10 грн., дiти - 7 грн.
- Аптека - музей: дорослi - 20 грн., студенти - 15"грн., дiти - 10 грн.
- Собор Єзуїтів: дорослі - 15 грн.; діти - 5 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×