Мандрівка Закарпаттям

Тривалість: 2 дні
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

Маршрут

  1. Палац графів Шенборнів
  2. Замок Паланок
  3. Берегово
  4. Невицький замок

Закарпаття — це чудовий край з неповторними краєвидами, які перехоплюють подих туристів з усіх куточків світу. Відпочинок на Закарпатті— це всесвітньо відомі мінеральні джерела, садівництво і виноградарство, край мальовничих гір і долин. Своєрідна природа, комфортний клімат, курорти та архітектурні пам’ятки, цікаві літні і зимові маршрути, — усе це зробило область краєм масового туризму.

Взимку Закарпаття приваблює своїми чудовими гірськолижними курортами, термальними водами, зимовими базами відпочинку, а в влітку – своїми зеленими лісами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, величчю Карпатських гір, полонин і привітністю закарпатських людей, то ж запрошуємо на відпочинок у Закарпатті.

Дводенна подорож у Закарпаття передбачає візити у палац графів Шенборнів, замок “Паланок” у Мукачево, Невицький замок та м. Берегово. За цей час Ви дізнаєтеся про історію пам’яток і зможете на власні очі оцінити красу місцевої архітектури, а також цілющі властивості термальних вод у м. Берегово. Пізнавальний тур відкриє Карпати з нової сторони.

Палац Шенборнів було збудовано в 1890—1895 рр., і належав він графу Ервіну Шенборну. Біля будівлі власник висадив чудовий сад-дендрарій із рідкісними породами дерев і декоративним озером посередині саду. Помилуватися цим садом можна і сьогодні, адже зараз він є власністю санаторію “Карпати”, як і будівля палацу. Архітектура мисливського замку поєднує романські та готичні мотиви і належить до неоромантичного стилю. Особливість палацу полягає у наявності 365 вікон, 52 димоходів і 12 входів, відповідно до 365 днів, 52 тижнів і 12 місяців у році. Екскурсія в Карпати запам’ятається завдяки відвідуванню власне цього місця.

Для того, щоб довідатися, чи правдива легенда про колодязь і чорта на території замку “Паланок”, варто відвідати сам замок. Адже, якщо вірити переказам, то виття, яке чутно із дна криниці, належить нечистому. За яких сааме обставин він туди потрапив, розповість екскурсовод, в той час як Ви зможете оглянути взірець середньовічної фортифікаційної будівлі. Замок датується XIV—XVII століттями і належить не лише до історичних, але і воєнно-архітектурних пам’яток. Ця, без перебільшення, окраса краю розташована на горі 68 метрів висотою вулканічного походження. Екскурсія в Карпати, буде менш захоплюючою без відвідин цієї локації.

Під час подорожі Ви також зможете оглянути Невицький замок та відчути на собі цілющі властивості термальних вод у місті Берегово. Останні застосовують для лікування хвороб нервової системи, органів руху, а також для гіпертонічних захворювань і недугів серцево-судинної системи. Тур по Карпатах важко уявити без відвідин цієї локації. Так дводенна мандрівка стане маленькою подорожжю у часі та просторі, яка збагатить світогляд і покращить здоров’я.

У вартість входить:

Проїзд автобусом, екскурсійний супровід, проживання, страхування.

Додатково оплачується:

Харчування та вхідні квитки
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×