Тур в Кам'янець - Подільський

Вартість від: 745 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08.00

Найближчі дати

17.02.2018Субота
17.03.2018Субота

Маршрут

  1. Камянець-Подільський
  2. Хотин
  3. Більче-Злоте

Зверніть увагу!

Через великий попит просимо бронювати місця заздалегідь! Зараз можна здійснити бронювання на вказані дати: 17.02.18; 17.03.18. Щоб замовити тур на іншу дату - просимо уточнити в менеджера наявність вільних місць. Просимо звернути увагу, що у зимовий період року круїз на човнику не проводиться а відвідини печери Вертеба замінено на екскурсію по Чернівцях.Корабельний круїз по Дністру відбувається за сприятливих погодних умов та лише в теплу пору року.

Вартість у складі збірної групи - 745 грн/особа. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова - 08-00. Повернення - 23-30.Екскурсія в Камянець - Подільський

Автобусний тур зі Львова "Камянець-Подільський круїз" - 2 дні, сповнені нових вражень та пригод! Ви побачите та відчуєте красу Поділля, мальовничих каньйонів річок, печер, захопите нездоланні фортеці, поїдете в круїз по Дністру.

Захоплююча екскурсія до Кам'янець-Подільського, міста, що вирізняється особливою красою та чудовими краєвидами. Саме тут річка Смотрич має особливо гарний вигляд, завдяки каньйону, який ніби вийшов з-під пензля художника. Не менш цікавими та значущими є архітектурні пам’ятки, що мають на стільки високу концентрацію у даній місцині, якою навряд чи зможе похвалитися будь-який інший регіон, та навіть європейська країна. Саме тому Кам'янець-Подільський визнано, як одне із чудес України та посідає третє місце за кількістю розташованих у ньому пам'яток історії та архітектури.

У Кам'янці розташована фортеця, що датується ХІІІ – XVIII століттями. Кафедральний собор Петра та Павла, що відноситься до архітектурних перлин XVI століття, а поряд із ним розташовано мінарет де є скульптура Богородиці! Це – своєрідне диво. Саме у цьому місті знаходиться одна із найстаріших Ратуш (XV ст.). Тут усе дихає історією та має свої неповторні історії. Особлива краса міста полягає у такому гармонійному поєднанні створених людиною споруд та природної краси місцевості.

Дністрянський круїз

Річка Дністер – це мальовничі береги, тихі води та солодке повітря рідного краю, що найкраще підійде для проведення вихідних. І круїз Дністром на комфортабельному теплоході, з можливістю оглянути цікаві місця, створить особливу атмосферу відпочинку. Національний заповідник «Подільські Товтри» - місце, де скелі здіймаються над, мов дзеркальним плесом дністрянських вод, і споглядати які можливо лише затамувавши подих, всотуючи неперевершену, ні з чим не зрівняну красу та велич матінки-природи. Подорож без сумніву, запам’ятається та її схочеться повторити ще не один раз.

Хотин – улюбленець туристів та «герой» кіно

Хотинська фортеця, що не зважаючи на свій поважний вік, XIII – XX століття, досі здатна вразити міцними та високими сорока метровими мурами. І це не кажучи вже про криницю, розташовану на її території, глибина якої сягає 65 метрів. А які панорами відкриваються на Дністер, що гордовито несе свої сині води повз могутні та мовчазні стіни фортеці. Хотинська фортеця усе своє довге та бурхливе життя відігравала ключову роль у багатьох історичних подіях, що мали велике значення у історії України

Більче-Золоте – загадкові печери

Печера Вертеба, яку називають «Надднісрянськими Помпеями» є унікальним явищем природи та перлиною археології, рівної якій немає у світі. Кількість віднайдених у ній предметів побуту та культури, що належать до різних епох годі відшукати у будь-якій іншій печері світу. Довжина сходин печери сягає восьми кілометрів. Тут є стала температура в + 11 градусів, що не змінюється протягом багатьох років та сезонів.
Ще одною цікавою особливістю печери є лабіринт «Кам'яна Соломка», який дістав свою назву завдяки сталактитам, що густим плетивом вкривають стелю у ньому.
У печері Вертеба розташовано перший не тільки на теренах нашої країни, а і у світі, музей археології, трипільської культури та неоліту. Діарама, що розташована у музеї, з трипільськими предметами побуту, скульптурами та іншими предметами з археологічних розкопок, створює відчуття подорожі у часі, у період, коли наші предки лишень пізнавали цей великий та загадковий для них світ.

Feel Ukraine запрошує вас на захоплюючі екскурсії по Західній Україні. Тур вихідного дня - відмінна можливість провести час пізнавально і з користю.

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, страхування на час подорожі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.;
- круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.;
- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.;
- печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).

Проживання:

Готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).

Харчування:

вартiсть: обiди - 65 грн.з особи; снiданок - 70 грн.з особи; вечерi - на власний вибiр та смак.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×