Озеро Синевир и Колочава

Вартість від: 500 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 07-00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. о. Синевир
  3. с. Колочава
  4. Львів

Зверніть увагу!

Вартість в складі збірної групи - 500 грн/особа. на одноденний тур.
Виізд зі Львова: 07-00; Повернення у Львів: 24-00.

Розпочато бронювання місць на наступні дати: .Тур в Карпати - Синевир та Колочава

Одноденний тур в Карпати, звичайно, не дає змоги побачити усі цікаві місця та все ж, є можливість відпочити на свіжому повітрі, скуштувати блюда місцевої кухні та побувати на одному із красивіших озер - Синевирі. 

Отже, подорож розпочнеться зі Львова, а першою зупинкою стане Міжгірський перевал, де вже за традицією, відбувається фотосесія на фоні Карпатських гір, що ніби спини поснулих велетенських фантастичних істот, відкриваються перед очами. 

Далі вирушаємо до Синевиру. Одного з наймістичніших та невимовно прекрасних місць у Карпатах. Правда, тут а ні рибалити, а ні купатися неможна. Та і навряд чи комусь стане духу скупатися у воді, що має температуру +5°С, навіть у самий спекотний день. А от покататися на човні та зазнімкувати пам’ятник закоханим Сині та Виру – це зробити просто необхідно. 

А Ви знаєте, що у Карпатах є унікальний реабілітаційний центр для бурих ведмедів? Він знаходиться у національному природному парку «Синевир». Тут робітники парку допомагають повернутися до нормального життя тих ведмедів, що натерпілися від жорстокого ставлення так званих людей. Тут волохаті велетні знову вчаться жити у барлогах, полювати та розважатися. Тут вони і доживають свого віку, без страху та кривди, без страждань та погляду крізь грати клітки. 

Останньою зупинкою нашого туру стане село Колочава та унікальний скансен «Старе Село», де ніби пірнаєш крізь час та опиняєшся у Закарпатті, яким воно було років сто або і більше потому. Старовинний побут місцевих жителів постає у експонатах музею, будівлях, інструментах, одязі. Ще тут є старовинна вузькоколійка. А взагалі Колочава багата на пам’ятники (цілих двадцять) та музеї – їх тут аж десять! А якщо потрапити у «Старе Село» на весні, можна побачити цвітіння крокусів, коли усі схили та долини вкривають ніжно-фіолетові квітки, що мов напівпрозорий коштовний шовк, вкривають землю. 


А наступною зупинкою стане корчма «У Вольфа», що також знаходиться у Колочаві та яку, за деякими оповідями, зачарувала одна з мольфарок, зупинивши тут час. Тому у корчмі Вас зустріне корчмар єврей, почастує паленкою, а до молодих дівчат може нахабно поприставати місцевий п’яничка. Та його втихомирить жандарм, що також є частим гостем у корчмі. Театралізоване дійство веселе та цікаве, а до того ж, тут смачно годують місцевими стравами. 


Опісля гарно проведеного часу на нас чекає повернення до Львова. Насичений тур вихідного дня добігає кінця. 

Маршрут: Львів - Міжгірський перевал - о. Синевир - с. Колочава - Львів

У вартість входить:

У вартість входять: проїзд комфортабельним автобусом; супровід гіда-екскурсовода; екскурсійне обслуговування в музеях; страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

У вартість не входять: харчування; вхідні квитки в заповідники.
Вартість вхідних квитків:
-Національний парк «Синевир»: дорослі – 12 грн, студенти й учні – 3 грн.
-скансен «Старе село» в Колочаві разом з театралізованим дійством та частуванням в корчмі «У Вольфа»: дорослі – 65 грн., діти – 30 грн.
-реабілітаційний центр бурого ведмедя: дорослі – 15 грн, діти та студенти – 10 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×