Тунель кохання та Тараканiвський форт

Вартість від: 325 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 08-00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Клевань
  3. Рівне
  4. c. Тараканів
  5. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрноi групи - 325грн/особа.
виїзд зі Львова - 08-00. Повернення у Львiв - 21:30.

ВАЖЛИВО! Для туристів не зі Львова: квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 22:00.

В зимовий перiод даний тур не проводиться.Тур вихідного дня на Рівненщину


Одноденний тур зі Львова по Рiвненщинi - це захоплююча подорож для закоханих, романтикiв, прихильникiв усього таємничого і просто, для усіх тих хто любить цікаво відпочивати.

Отже, вирушаємо у подорож і першим пунктом стане маленьке містечко Клевань. В ньому немає будівель з неймовірною архітектурою, в ньому ніколи не відбувалися важливі історичні події, не відвідували знамениті особи. Чому ж воно стало таким популярним – лише завдяки природній красі та уже легендарному Тунелю кохання, який було створено самим вправним архітектором усіх часів – матінкою-природою. Цікава прикмета цього місця: зустрівши у тунелі молодят, необхідно обов’язково з ними сфотографуватися, і тоді, уже цього року і ви станете на весільний рушник. 


Після прогулянки під зеленим склепінням тунелю, наша мандрівка продовжиться і дорога приведе до міста Рівне, у місцевий зоопарк – один з самих молодих та, водночас, найкращих в Україні. На його теренах проживають більше ста п’ятдесяти видів тварин, 24 з яких занесені до Червоної книги. Звичні для нашого регіону косулі та кабани живуть по сусідству із амурським тигром. Адміністрація зоопарку запровадила цікаве нововведення, біля вольєрів із тваринами розташовані інформаційні стенди, де можна ознайомитися з різними фактами їхнього життя (тривалість сну, швидкість бігу та інше). 


Останнім пунктом нашої туру вихідного дня стане Дубнівський, як його ще називають Тараканівський форт. Таємниче місце, яке має безліч загадок і до сьогодні. Колись цей похмурий велетень був монументальним військовим комплексом, що розташовувався на семи рівнях, з власною хлібопекарнею, церквою, моргом та пральнею, складом боєприпасів. Потрапити у нього можна було виключно через глибокі рови, які мали купу пасток. І нехай його стіни втратили первісну фарбу та штукатурку, нехай каміння мурів де-не-де вищербилося, Тараканівський форт залишається містичним місцем, де так доречно тримати за руку свою кохану та відчувати себе справжнім її захисником. 

Повернення додому у сутінках лише додасть романтичного забарвлення прекрасному дню, який подарував так багато приємних вражень.

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом; супровід гіда-екскурсовода; екскурсійне обслуговування в музеях; страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

харчування; вхідні квитки.
Вартiсть вхiдних квиткiв: Зоопарк в Рівне: дорослі – 25 грн, діти та студенти – 15 грн., Тараканівський форт: дорослі – 15 грн., студенти, діти, пенсіонери – 10 грн.

Харчування:

обід буде відбуватися у м. Рівне. Орінтовна вартість 65 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×