Чернівці - Париж по-українськи. Долина тюльпанів.

Вартість від: 745 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08-00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Чернiвцi
  3. село Бiла Криниця
  4. село Банчени
  5. Лужани
  6. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи - 745 грн/особа.
Послiдовнiсть вiдвiдування населених пунктiв по маршруту может змiнюватися.

Зараз можна здійснити бронювання на 22.04.Тур на Буковину. Чернівці - Париж по-українські

Під час подорожі, у сезон цвітіння тюльпанів, можна побачити ці прекрасні квіти у Долині тюльпанів, що розташована поблизу с. Мамаївці.
День 1.
Наша подорож розпочнеться зі Львова. Першим її пунктом стане місто Чернівці.
Чернівці – це місто, яке називають українським Парижем, за його особливу мальовничість та архітектурні «витівки», бо лише тут є унікальний архітектурний ансамбль Чернівецького університету, що колись був резиденцією православних митрополитів Буковини та Далмації, який є занесений у реєстр світової спадщини Юнеско. Ансамбль гармонійно поєднав у собі мавританський, візантійський, романський та гуцульський стилі, які так майстерно переплелися у творінні архітектора Й. Главка. А ще «п’яна» церква, аналогів якої немає більше ніде в Україні, будівля міської ратуші, що була зведена 1848 року, місцевий театр, до якого веде справжня «Алея зірок»! А який розкішний будинок-корабель, що здається от зараз полине у далечінь. 
Вулицями міста можна крокувати дуже довго і кожного разу знаходити все нові та нові цікаві місця. Але наша подорож кличе нас у дальшу путь i надвечiр приведе  у Мамаївці, де розташуємося на ночівлю у комфортабельному готелі.

День 2.
Зранку вирушаємо до Білої Криниці, яка є унікальним центром старообрядництва, де розташований Успенський собор (1900 – 1908 р.р.) та Космодем'янська церква. 
А далі прямуємо у Банчени, де розташована так звана «Четверта Лавра України» - Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир. Тут у тиші та спокої можна помолитися у храмах обителі та у скиті. 
Обідати ми повернемося у Чернівці, а після цього відвідаємо Лужани та оглянемо Успенську церкву, що є найдавнішим мурованим храмом на Буковині, збудованим аж у 1453 році. Тут під час реставрації 2006 року було відкрито фрагмент фрески, датованої ХІІІ-XIV століттями з образом Юрія-змієборця, який немає подібних у всій Західній Україні. 
Будучи на Буковині неможливо оминути село Чортория – батьківщину Івана Миколайчук, видатного українського актора, сценариста, композитора та режисера. Кінострічки за його участі відомі стільком поколінням українців. Яскрава особистість, прекрасна та щира людина, захоплений своєю справою митець. «Білий птах з чорною відмітиною», «Тіні забутих предків» та ще багато інших стрічок, що і досі дивишся із особливим захопленням, переживаннями та затамувавши подих. На березі Черемоша у Чорториї розташована музей-садиба Миколайчука. А ще тут є палац Манеску-Рутковського, де так добре прогулятися каштановою алеєю. 
Пізнім вечором повернемося до Львова. 

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеях і харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Чернівецький університет (загальний, студентський - 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа);
- музей-садиба І.Миколайчука (добровільна пожертва).

Проживання:

комфортний готель с. Мамаївці, 2-х і 3-х місні номери з вигодами в номері.

Харчування:

вартiсть харчування вiд 35грн.до 65грн. з особи
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×