Чарівне Поділля

Вартість від: 1085 грн
Тривалість: 3 дні/ 2 ночі
Початок: 08-00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Заліщики
  3. Чернiвцi
  4. Камянець-Подільський
  5. Хотин
  6. Більче-Злоте
  7. Львів

Зверніть увагу!

Вартість в складі збірної групи становить - 1085 грн/особа. Оплата за тур здiйснюєься у повному обсязi перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова: 08-00. Повернення у Львів: 23-30. Також, наголошуємо, що у цьому сезоні з маршруту подорожі виключено відвідування Заліщик.

В зимовий перioд тур не проводиться.

Тур Чарівне Поділля

Україна багата на красу природи, архітектури, мистецтва та людей. Тому завжди можна знайти цікаві місця, в яких хочеться побувати вперше чи повернутися сюди ще не один раз. Подорож по Поділлю – це захоплююча пригода і можливість побачити мальовничі місця, прогулятися на круїзному теплоході по Дністру, відвідати українську Рів'єру і все це лише за вихідні!

День 1.

Наша мандрівка розпочнеться зі Львова і першим її пунктом стануть Заліщики.

Заліщики – унікальне місце, що ще на початку минулого століття було одним із самих модних курортів, який порівнювали із французькою Рів'єрою, завдяки особливому клімату у даній місцевості, що утворився тому, що містечко знаходиться у заглибині між високими берегами Дністра, мов у природній чаші, а рукави річки огортають його у своїх водяних обіймах.

Ще одне місто, яке варте уваги завдяки своїй архітектурній пам’ятці, колишній резиденції православних митрополитів – Чернівці та його університет. У будівлях університету архітектором Главком віртуозно поєднані романський, візантійський, мавританський та гуцульський стилі. Пишна оздоба палацу, його навіть трохи екзотичний вигляд, захоплює та бентежить, можна сказати зачаровує погляди.

Окрім університетського комплексу, у місті можна подивитися і на інші архітектурні перлини: ратушу, театр, «Алею зірок», «п’яну» церкву та ще багато інших.

Увечері вирушаємо до Камянець-Подільского, де і заночуємо у комфортабельному готелі.

День 2.

День розпочнеться із екскурсії містом та оглядин Кам'янецької фортеці. Взагалі Кам'янець-Подільський особливе, навіть фантастичне місто з величезною концентрацією пам'яток архітектури. Саме тут Смотрич поважно несе свої води у мальовничому каньйоні. І де ще можна побачити кафедральний собор Петра та Павла і поруч мінарет із скульптурою Богоматері? А ще саме у Кам'янці знаходиться найстаріша Ратуша (XVстоліття). Місто є третім в Україні по кількості розташованих у ньому історичних пам'яток.

Та, якби не хотілося побути тут по довше, дорога кличе нас далі. І ми вирушаємо до селища Бакота, котре не можливо знайти ні на одній карті, оскільки з 1981 року воно перестало існувати, було затоплене під час будівництва Новодністровської ГЕС. Тут розташований скельний монастир Михайлівський. А з берегів Дністра відкривається чудовий вид на Подільські товтри. Говорять, що клімат у даній місцевості схожий на ялтинський.

Другу ніч ми так само проведемо у Кам'янець-Подільському.

День 3.

Останній день нашої подорожі розпочнеться із круїзу по каньйону Дністра на пароплаві. Мальовничі, вкриті зеленню береги річки, її спокійні широкі води, синє небо та безмежний простір – це безумовно, найкраще, що можливо придумати під час такого відпочинку. Також відвідаємо місто Хотин, оглянемо його і досі неприступну фортецю із сорока метровими мурами, яку так полюбляють туристи та кінематографісти.

Після захоплюючої подорожі зупинимося на обід у селі Кривче, звідки попрямуємо до Більче-Золоте, де розташована Наддністрянська Помпея – печера Вертеба. Така назва не випадкова, бо кількість знайдених тут предметів матеріальної культури різних епох – вражає і не має такої «багатої» на знахідки печери ніде у світі. Тут розташований перший у світі підземний археологічний музей, музеї трипільської культури та епохи неоліту.

У печері можна подивитися на лабіринт «Кам'яна Соломка», стелю якого вкривають сталактити довжиною 10-12 см.

Після насиченої подіями та враженнями подорожі завжди приємно повертатися додому. У Львів ми прибудемо пізно увечері. 

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхiднi квитки та харчування. Вартiсть вхiдних квиткiв:
- Чернівецький університет: загальний, студентський - 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа.;
- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.;
- Національний парк “Подільські Товтри”: 10 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно;
- круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.;
- Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.;
- печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.

Проживання:

готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).

Харчування:

вартiсть: обiди - 65/70 грн.з особи; снiданки - 70 грн.з особи; вечерi - на власний вибip та кошт.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×