Одноденний тур у Плай

Вартість від: 300 грн
Тривалість: 1день
Початок: 08:00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Плав'я
  3. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи: 300грн/особи.
Виїзд зi Львова - 08:00. Повернення - 20:00.
Оплата туру здiйснюється в повному або частковому (50%) обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.


Зимовий Плай.
У чому основна перевага гірськолижного курорту Плай – це його розташування. Дві години дороги зі Львова і комфортабельний, сучасний курорт для активного відпочинку вже перед Вами. 
Тут і школа для лижників-початківців, дитячий підйомник та послуги кваліфікованих інструкторів, а також спеціальний ігровий майданчик для малечі. Траси різного ступеня складності. Прокат гірськолижного спорядження від Head, Fisher, Rossignol. А саме основне, що спуски на Плаї облаштовані спеціальними приладами (сніговими гарматами), що дозволяє кататися при відсутності природнього снігового покриву та плюсовій температурі повітря. Тому, навіть запланована заздалегідь поїздка відбудеться у визначений час без переносів. Ви отримаєте дійсно гарний одноденний тур без того аби турбуватися про погоду, наявність снігу та інші дрібниці, що так часто псують відпочинок. 
Окрім снігових розваг просто неба у Плаї є і інші можливості провести час із користю для душі та тіла - це SPA-центр, в якому можна поплавати у басейні та відвідати сауни чи тренажерний зал. Тому, плануючи подорож, захопіть із собою не тільки теплі шкарпетки та рукавиці, а й речі для купання. 
Однозначно, що гірськолижний курорт Плай є хорошим місцем, де буде приємно провести час із родиною, дітьми, друзями. Поїхати відпочити великою компанією чи удвох.
Поїздка є одноденною, вона триватиме із восьмої ранку (виїзд зі Львова) до восьмої чи дев'ятої вечора, повернення із Плаю. 

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом/мікроавтобусом; супровід гіда.

Додатково оплачується:

абонемент, оренда спорядження, харчування.
Комплект лижі+кріплення+черевики+палиці: для дорослих — від 130 грн, для дітей — від 110 грн. Комплект сноуборд+кріплення+черевики — від 150 грн/ос, шолом — від 110 грн/ос.
Підйомник — 40/70 грн/ос. Абонемент на пів дня — 300/360 грн. Абонемент в басейн (пів дня) — 200/250 грн/ос. Сауна ( пiв дня ) - 250/300грн/особа.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×