Одноденний тур зимовими Карпатами

Вартість від: 345 грн
Тривалість: 1день
Початок: 08:00

Найближчі дати

04.03.2018Неділя
11.03.2018Неділя
18.03.2018Неділя
25.03.2018Неділя

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрноï групи - 345 грн/особа.
Виïзд зi Львова: 08:00. Повернення у Львiв: 20:30.
Розпочато бронювання на наступнi дати: 18.02; 25.02; 04.03; 11.03; 18.03; 25.03.Зимовий тур в Карпати

Цікавий одноденний тур зимовими Карпатами – це можливість не тільки подихати солодким та п’янким повітрям засніжених гір, а ще й побачити цікаві місця, які у зимовий період виглядають дійсно казково. 

Отже, подорож розпочнеться у Львові, виїжджаємо о восьмій годині ранку в напрямку Урича, де відбудеться одна з найцікавіших екскурсій по історико-культурному заповіднику «Тустань» та огляд наскельної фортеці. Особливість даного гірського масиву полягає у тому, що він був утворений двадцять п'ять мільйонів років тому! І являє собою гряду із каменів-пісковиків, які є лише у даній місцевості і більше у Карпатах не зустрічаються. Сама фортеця Тустань, що органічно вписалася у природничий ландшафт, була стратегічно важливим об’єктом оборонної лінії на кордоні Київської Русі. За різних часів тут була фортеця і митниця. Центральна частина оборонного комплексу сягала площі у три гектари! 

Тустанська фортеця єдина на теренах України та Європи оборонна споруда домонгольського періоду, що зведена із дерева та збереглася у такому хорошому стані до нашого часу.

Після екскурсії у Тустань ми попрямуємо у Коростів, на обід, у кафе «ОК». Смачна їжа, з можливістю вибору страв за смаком кожного туриста. 
Наступним пунктом подорожі стане село Волосянка. Тут розташований відпочинковий комплекс "Захар Беркут". А на нас чекає гора Високий Верх, куди ми доберемося за допомогою канатно-крісельної дороги. З вершини відкривається захоплююча подих панорама навколишніх гір. Ґорґани, Сколівські Бескиди та Полонинські Карпати, вкриті сніжними «шубами» столітні сосни та ялинки. Небо, до якого, здається, можна доторкнутися руками. Сонце виграє на верхівках, наче цукрових, гірських вершин. Казка, до якої можна торкнутися, вдихнути п’янке повітря, залишити у спогадах та на світлинах. 

День спливає швидко, залишаючи по собі приємну втому та яскраві спогади. Повернення до Львова, о 20:30.

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.
Вартість вхідних квитків:
- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 32 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 16 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 100 грн./особа, діти до 12р. – 70 грн./особа, діти до 5р. – безкоштовно.

Харчування:

відбувається у кафе “OK” с. Коростів, туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×