Новий рік в Карпатах 2017

Вартість від: 4560 грн
Тривалість: 7 днів / 6 ночей
Початок: 12.00

Найближчі дати

Маршрут

 1. Львів
 2. Водоспад Кам'янка
 3. Пилипець
 4. Водоспад Шипіт
 5. Верхня Грабівниця
 6. Ужгород
 7. Палац графів Шенборнів
 8. Замок Паланок
 9. Олеський замок
 10. Золочівський замок
 11. Свірзький замок

Зверніть увагу!

За несприятливих погодніх умов (загроза лавин, ожеледиць, рясного снігопаду, сильного мороз, поганої видимості тощо) програма і автомаршрут конкретного дня можуть бути змінені з метою забезпечення безпеки групи.


Новий рік в Карпатах 2017

Львів ➺ Водоспад Кам'янка ➺ Латорскій перевал ➺ Пилипець ➺ Водоспад Шипіт ➺ Бункер лінії Арпада ➺ Ужгород ➺ Замок Сент-Міклош ➺ Замок Паланок ➺ Латорскій перевал ➺ Замки Львова ➺ Львів

Для того, аби спогади про Новорічні свята запам’яталися надовго, пропонуємо провести їх по-особливому - протягом тижня зануритися у світ традицій, природи та архітектури Західної України.

День 1
Зустріч у місті Львові та піша екскурсія передсвятковим містом, що пройде по старовинних кварталах міста. У рамках екскурсії відвідини Вірменської церкви, Катедри, Каплиці Боїмів, Бернардинського та Домініканського костелів, П'ятницької церкви. Обов'язковими пунктами будуть площа Ринок та Арсенал. А «десертом» стане споглядання вечірнього міста із Високого Замку.

День 2
Виїзд зі Львова до села Пилипець, розташованого у Міжгірському районі Закарпатської області. Шлях проходитиме через Латорський перевал. Під час подорожі буде можливість оглянути водоспад Кам'янка, що у Сколівських Бескидах.
Прибуття у село Пилипець припадає саме напередодні Нового Року, який і святкуватиметься у оточенні засніжених гір, під шурхотіння вітру та танці сніжинок за вікном.

День 3
День розпочинається пішою прогулянкою до одного з найкрасивіших водоспадів – Шипіт. Опісля чого відбудеться підйом до підніжжя гори Гимби, висотою 1491 метра над рівнем моря. Звідки відкривається неповторний краєвид на навколишні гори та ліси.

День 4
В цей день відбудеться знайомство із одним із самих гарних міст Закарпаття – містом Ужгород. Місто із великою кількістю історичних та культурних пам'яток. Одним із місць, які обов’язково варто відвідати по приїзді до Ужгорода, звичайно, є Ужгородський замок, що за окремими історичним джерелами, був збудований у ІХ столітті. 
А як не оглянути Закарпатський музей народної архітектури та побуту, з його біленими хатками, загонами для маржини. Цей музей просто неба був першим такого рівня та розмаху, що відкрився у 1970 році.

День 5
День насичений відвідинами різних історичних та архітектурних пам'яток. Почнемо із села Верхня Грабівниця, яке стало відомим на весь світ завдяки одному із бункерів оборонної лінії «Арпада», яка проходила по Карпатах, і була побудована у 1938 – 1943 роках ХХ ст. за наказом Гітлера. Із століття ХХ потрапляємо у 1890 рік, час побудови мисливського замку-палацу Шенборнів. Про особливість архітектурної задумки якого ходить так багато оповідань.
Замок Сент-Міклош (ХV ст.), є зразком романського архітектурного стилю. Замок розташований у селі Чинадієво, перші згадки про яке датуються 1214 роком. 
Мукачевський замок «Паланок» - це місце, яке оповите легендами. Та і його історичне минули є таким самим бурхливим та насиченим подіями. Замок вистояв під декількома облогами, пережив реконструкції. Більше століття його використовували, як в’язницю. 

День 6
Пригоди підходять до свого завершення, як і подорож повна вражень, світлин на пам'ять та сувенірів. Повернення до Львова відбудеться так само через Латорський перевал.

День 7

Львівщина багата на історичні місця, які цікаво відвідати. Автомобільна екскурсія по замках Галичини стане ще одним пунктом у списку пригод у рамках новорічної подорожі.
Олеський замок один із самих відомих та улюблених місць відвідин. Він був зведений у період ХІІІ – XVIII століть. Друге місце посідає Золочівський замок ( 1634 – 1636 р.р.). Замок у селі Підгірці. Архітектурний комплекс оборонного монастиря у селі Унів зачарує своєю величчю. Замок, що за багато років став неодноразовою «зіркою» кінострічок – Свіржський замок-фортеця.

Відправляйтеся в тури вихідного дня та зустріньте 2017 Новий рік у Карпатах разом з нами!   

Індивідуальна вартість

2 особи6270 грн/особа
4 особи5650 грн/ос
6 осіб5060 грн/ос
8 осіб4560 грн/ос

У вартість входить:

• Проживання
• Новорічний стіл
• Триразове харчування з 2-го по 5-й дні туру (національна кухня)
• Транспортні послуги
• В'їзд/вхід на території національних парків, замків і т.п.
• Екскурсії по програмі
• Робота інструкторів
• Лазня

Додатково оплачується:

• Ж/д або авіаквитки
• Сніданки 1-го, 2-го і 7-го днів туру
• Вечері 1-го, 6-го і 7-го днів туру
• Катання на гірських лижах (за бажанням)

Проживання:

В хостелі (2х, 3х і 4х-місне розміщення) в 1-й і останній дні туру, та в комфортній садибі (2х і 3х-місне розміщення)
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×