Зимові Карпати за 7 днів (ВСЕ ВКЛЮЧЕНО)

Вартість від: 4695 грн
Тривалість: 7 днів / 6 ночей
Початок: 08.00

Найближчі дати

Маршрут

 1. Львів
 2. Водоспад Кам'янка
 3. Латирський перевал
 4. Пилипець
 5. Водоспад Шипіт
 6. Верхня Грабівниця
 7. Палац графів Шенборнів
 8. Мукачево
 9. Замок Паланок
 10. село Косино
 11. село Середнє
 12. Ужгород
 13. с. Невицьке
 14. с. Лумшори
 15. Гора Рівна
 16. Львів

Зверніть увагу!

• Протягом дня протяжність маршруту може скорочуватися при недостатній фізичній підготовці або за бажанням учасників продовжити перебування на якомусь об'єкті на маршруті, огляді пам'ятки осторонь від заданого шляху і т.п. Зміна маршруту може відбуватися під впливом погодних умов.
• Можлива участь сімей з дітьми (від десяти років). Але враховуйте, що на маршруті багато тривалих переїздів, переконайтеся, що дитина добре переносить дорогу на автотранспорті, а також зауважте, що частину піших екскурсій можливо доведеться пропустити.
• Мінімальна кількість учасників туру - 4 особи.
• ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТУРУ ПРОПОНУЄМО ЕКСКУРСІЮ - ПОДАРУНОК ПО ЛЬВОВУ:
для групи до 6 осіб - безкоштовна оглядова екскурсія, тривалістю 2 години;
для групи більше 6 осіб - безкоштовна оглядова + Оперний театр або, на вибір, одна тематична тривалістю до 3-х годин.


Тур в Карпати без зайвих речей

Сніжні Карпати – так схожі на цукрові гори, що і не віриться, а чи дійсно вони справжні? Хіба можна встояти перед спокусою відправитися у подорож Карпатами у зимовий час. Та ще і у дуже комфортабельну подорож, коли екскурсійні дні змінюються пішими прогулянками. Необтяжлива та приємна пригода з насолодою мальовничими краєвидами. Тож відправляймося разом у тур в Карпати без зайвих речей.

День 1
Зустріч у Львові та переїзд до початкової точки маршруту - села Пилипець. Дорога пройде через Латорський перевал та Сколівські Бескиди, де буде зупинка для оглядин водоспаду Кам'янка. Подальший шлях проходитиме через перевал та село Воловець, звідки відкривається панорама хребта Полонина Боржава.
Пилипець не тільки високогірне селище, а ще один із гірськолижних курортів. Тому тут можна провести час у активному відпочинку – покататися на лижах або санчатах.
Ночівля у комфортабельній садибі.

День 2
Цього дня відбудеться підйом на гору Великий Верх хребта Полонина Боржава. Підйом не буде важким, оскільки буде проходити на гірськолижному підйомнику. З верхівки гори відкривається фантастичний вид на прилеглі гірські хребти та полонини. За бажанням, можна насолодитися катанням на лижах.
Свіже повітря, звичайно, наганяє не аби який апетит. Тому пообідати буде можливість безпосередньо на хребті. До вечора – повернення у Пилипець, де для всіх охочих буде можливість відвідати карпатську лазню.

День 3
День буде насиченим пішою прогулянкою та підйомом у гори. Правда, підйом відбудеться на фунікулері до гори Гимба, що має висоту 1491 м. Після підйому та оглядин вершини Гимби ( активний відпочинок у вигляді катання на лижах залишається актуальним і у цей день ), піший перехід по хребті до вершини Магура-Жида, звідки відбудеться спуск до Пилипця.
 
День 4
Відвідини села Грабівниця, де залишилися фрагменти оборонної лінії «Арпада», зокрема бункер. «Арпада» була створена у 1943 – 1944 роки ХХ століття під час Другої світової війни для захисту від сил Червоної Армії. 
Після оглядин бункера наш шлях веде до знаменитого палацу Шенборнів, що є однією з архітектурних перлин Закарпаття. Палац має багатий декор з вітражів на біблійну тематику.
Після обіду відправляємося у село Чинадієво, де розташований замок Сент-Міклош, що був зведений ще XV столітті. Друга назва Сент-Міклош – «Замок Любові». 
Після оглядин замку буде можливість зігрітися у термальних джерелах у оздоровчому комплексі «Косино», де термальна вода піднімається на поверхню із свердловини глибиною 1190 метрів та вже у басейні має температуру в 41°С. 
Після приємних водних процедур їдемо до села Запсонь, де лишаємося на ночівлю.

День 5
Відвідини замку Паланок, що у Мукачевому. Замок розташований на горі вулканічного походження. Перші згадки про замок датовані XІ століттям. І після цього споруда пережила безліч перебудов, облог та реконструкцій. Наразі у замку розташований історичний музей.
Обов'язковим пунктом нашої подорожі буде село Середнє, що свою назву отримало завдяки географічному розташуванню на рівній відстані між Мукачевим та Ужгородом – двома головними містами Закарпаття. Та не тільки тим славне село Середнє, а ще своїми винами, особливо маркою вина «Троянда Закарпаття». 
Є тут і історичні пам’ятки – руїни замку тамплієрів. Замок розташований на рівнині та був збудований у романському стилі. Є припущення, що тамплієрів зацікавило у Закарпатті поклади солі, що була «білим золотом» за часів Середньовіччя. 
Переїзд до міста Ужгород – головного міста Закарпатської області, з численними історичними та архітектурними пам'ятками. У місті відвідаємо Ужгородський замок та Закарпатський музей народної архітектури та побуту просто неба. 
З Ужгорода дорога приведе нас до Невицького замку, після оглядин якого цей день закінчиться у селі Лумшори, де буде наша ночівля.
 
День 6
Цього дня нас чекає піший перехід до полонини Гнила та, якщо будуть сприятливі погодні умови, підйом на верхівку гори Лутанська Голиця. Засніжені гори та дерева, що ніби сплять під діамантовими простирадлами, зачарують погляд. А кришталево-чисте повітря просто п’янить. 
Після прогулянки повертаємося у садибу, де вже буде чекати розігрітий чан з водою та вечеря.
 
День 7
Піший похід до водоспаду Партизан, де можна зробити світлини на згадку. 
Подорож добігає кінця. Цього дня ми повертаємося до дому. По дорозі буде ще зупинка у відомому бальнеологічному курорті Поляна, а далі через Латорський перевал дорога попрямує на Львів. 

Feel Ukraine пропонує вам поринути в захоплюючі пригоди під назвою Тури в Карпати - обирайте той, що вам до вподоби та насолоджуйтесь. Відчуйте красу Західної України з нами!

Індивідуальна вартість

4 особи4695 грн/ос
6 осіб4130 грн/ос
8 осіб3580 грн/ос
10 осіб3580 грн/ос
10-15 осіб3580 грн/ос

У вартість входить:

• Робота інструктора
• Надання транспорту з водіями в залежності від кількості учасників
• Оплата бензину на маршруті
• Проживання в комфортабельних садибах
• Оплата екскурсій по програмі
• В'їзд/вхід на території національних парків, замків і т.п.
• Канатна дорога в пішій частині маршруту на 2-й і 3-й дні туру
• Триразове гаряче харчування (в пішій частині - обід - перекус/гарячий чай)
• Переїзд від місця початку маршруту у Львові до його закінчення
• Купання в чанах в селі Лумшори
• Баня в селі Пилипець на 2-й день туру
• Купання в термальних водах в селі Косино
• Екскурсія по винних підвалах з дегустацією вин

Додатково оплачується:

• Ж/д квитки до Львова
• Харчування в поїзді
• Сувеніри
• Катання на лижах
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×