Термальне Закарпаття

Вартість від: 695 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08.00

Найближчі дати

20.01.2018Субота
27.01.2018Субота
03.02.2018Субота
10.02.2018Субота
14.02.2018Середа
17.02.2018Субота
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Чинадієво
  3. Мукачево
  4. село Косино
  5. Ужгород
  6. с. Лумшори
  7. Львів

Зверніть увагу!

Вартість в складі збірної групи - 695грн/особа. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова - 08-00. Повернення - 23-30.

Через великий попит просимо бронювати місця заздалегідь! Зараз можна здійснити бронювання на вказані дати: 27.01; 03.02; 10.02; 14.02; 17.02; 24.02. Щоб замовити тур на більш ранню дату - просимо уточнити в менеджера наявність вільних місць.Термальне Закарпаття - тур вихідного дня

Після виснажливих буденних днів провести вихідні чи свята, відправившись у релакс тур в Закарпаття, по термальних джерелах Косино та Лумшор – справжня насолода для тіла та задоволення для душі. 

День 1
Виїзд зі Львова. Першим пунктом подорожі стане Чинадієво, де із сивої давнини все ще стоїть похмурий та суворий сторож-охоронець цих місць, замок Сент-Міклош. Та не варто судити про нього із першого враження, оскільки замок має і другу назву - «Замок кохання», бо саме тут Ілона Зріні зустрічалася із графом Імре Текелі. 

Обідню пору ми проведемо у місті Мукачевому, де у ресторані «Рів'єра» можна скуштувати страви лемківсько-мукачевської кухні.

А далі шлях проведе туристів у Косино, де у дубовому гаю розташований відпочинковий комплекс «Термальні води Косино», де можна побалувати своє тіло купанням у термальних басейнах, відвідинами сауни та іншими водними процедурами. 
Берегівське вулканічне низькогір'я – місцевість з особливо смачними винами, що мають особливий присмак та п’янкий аромат.
Ночівля відбудеться у комфортабельних садибах зеленого туризму Берегівського району.

День 2
Другий день розпочнеться із екскурсії містом Ужгород, відвідинами Ужгородсього замку та прогулянкою центральною частиною міста. Назавжди прикордонне місто, в якому так легко вживаються сучасні та старовинні архітектурні будівлі, де річка Уж несе свої води повз набережні із розлогими каштанами та липами. Саме тут розташований Закарпатський музей народної архітектури та побуту, потрапивши у який, ніби перетинаєш час та опиняєшся у минулому, і здається, що от з-за рогу засніженої хатки вирине вертеп із співом колядок і підхопить, закрутить та понесе із собою. 

Опісля обіду на черзі ще одна із водних процедур. «Варіння» у чанах у бальнеологічному курорті Лумшори, що розташований у підніжжі найбільшої полонини українських Карпат Руни.  Процедура діє на організм дійсно казково,дозволяючи не лише приємно розслабитися тілу, а й провести профілактику багатьох захворювань опорно-рухомого апарату людини та омолодження організму. 
Відпочилі та повні вражень від туру вихідного дня повертаємося назад до Львова. 

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації меду і вина.
ВАРТІСТЬ ВХІДНИХ КВИТКІВ:
- замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 280-315-350 грн., пенсіонери від 60 р. – 150 грн., учасники АТО та діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.
- дегустація вин: 50 грн./особа, екскурсія без споживання вина 25 грн./особа;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря”: загальний - 5 грн.; коротким людям до 120 см вхід безкоштовний;
- Ужгородський замок: загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: загальний - 100 грн., діти до 12 років - 75 грн.

Проживання:

Ночівля відбудеться у комфортабельних садибах зеленого туризму Берегівського району. 2-х та 3-х мiснi номери з вигодами.

Харчування:

вартiсть: обiди - 75 грн.з особи; снiданок - 40 грн.з особи; вечеря - 60 грн.з особи.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×