Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Походи в гори

Похід на Говерлу

Львів/Івано-Франківськ ➺ Заросляк ➺ Говерла ➺ Заросляк ➺ Івано-Франківськ/Львів

Одноденний похід на Говерлу. Подорож починається та закінчується у місті Львові або в Івано-Франківську. Пішим ходом доведеться  подолати десь вісім – дев'ять кілометрів гірського схилу.

Розпочато бронювання на літній період. Зараз можна замовити місця на наступні дати: 28.07; 04.08; 11.08; 18.08; 25.08; 01.09...щосуботи. В зимовий період походи збірних груп не проводяться, лише під індивідуальне замовлення.

Вартість від: 600 грн
Тривалість: 1 день

Дводенний похід на Говерлу

Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - спортбаза "Заросляк - Говерла - Львів

Запрошуємо у дводенний тур-похід на Говерлу. Ви піднімитесь на найвищу вершину українських Карпат - Говерлу, щоб насолодитися чудовою панорамою, дізнаєтеся захоплюючу історію карпатського краю, побачите найстаріші храми і просто чудово відпочините!

Розпочато бронювання літній період. Зараз можна замовити місця на наступні дати: 01.08; 15.08; 18.08; 23.08; 25.08; 29.08. В зимовий перioд похiд не проводиться.

Вартість від: 845 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч

Похiд на гору Парашку

Львів ➺ м. Сколе ➺ гора Оброслий Верх ➺ гора Парашка ➺ гора Діл ➺ водоспад Гуркало ➺ с.Корчин ➺ Львів

Похiд на гору Парашку - це чисте прозоре повітря, неперевершено прекрасні пейзажі, що відкриваються із вершини гори, небо, до якого, здається можна доторкнутися руками, можливість пройтися по зелених килимах трави. Хіба можна придумати кращий вiдпочинок, який однаково цікавий та привабливий в різні пори року? 

 

 

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день

Похiд на Пiкуй

Львів - Воловець - с.Біласовиця  - г.Пікуй – с.Біласовиця - Воловець - Львів

Гарно провести вихідні на природі можна, якщо відправитися в одноденний похід на гору Пікуй - одну з найвищих точок Карпат Львівщини (1405м), з вершини якої відкриваються приголомшливі пейзажі навколишніх гiр. 

 

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день

Високий Верх та Писана Криниця Довбуша

Львів - Сколе - с.Славське - г. Маринців Верх - джерело Писана Криниця - г. Високий Верх- гірськолижна база Захар Беркут - с.Славське - Тухля - Львів

Захоплююча подорож по наймальовничішому куточку Карпат. Похiд на Високий Верх, проходитиме повз розлогi полонини та невимовно прекрасні види сел Славське та Нижня Рожанка. 

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день

Боржава та Шипіт

Львів - с. Воловець - с. Пилипець - Боржавський хребет - г. Великий Верх/г. Гимба - водоспад Шипіт - с. Пилипець - с. Воловець - Львів.

Метою походу на Боржавський хребет стане підйом на гору Великий Верх, заввишки 1600 метрів над рівнем моря, а на спуску обов’язково завітаємо до водоспаду Шипіт з його грайливими та дзвінкими потоками. 

 

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день

У пошуках загубленої гірської цивілізації

Львів - Сколе - с. Козьова  - Головецькі хутори - г. Яровище-  г. Путище (пам’ятник Захару Беркуту) - с. Тухля - Львів

Похід до загубленої цивілізації пройде через невеликий хребет від села Козьова до Тухлі, де по дорозі можна побачити покинуті хатинки у поєднанні з прекрасними гірськими краєвидами та почути захоплюючі історіі про людей, які населяють цей край.

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день

Похід Вододільним хребтом

Львів => Сянки => перевал Кут => г. Дрогобицький Камінь => г. Старостина => пер. Руський Путь => г. Великий Верх => полонина Либохорська  => г. Острий Верх => г. Нондаг => г. Пікуй  => с. Біласовиця => м.Воловець => Львів

Для тих, хто бажає оглянути Карпати з висоти птишиного польоту - триденний похід Вододільним хребтом через Чивинські гори, Горгану, Чорногору та іще багато інших вершин та хребтів. 

 

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Триденний похід до Лумшор (Пікуй, Остра, Руна)

1 день: Львів => Воловець => с. Біласовиці => г. Пікуй => Вододільний хребет => полонина Либохорська;
2 день: перевал Руський Путь => с. Перехресний => г. Остра => полонина Прелуки;
3 день: полонина Руна => озеро Комсомольське => с. Лумшори => Львів;

Триденний похід в Карпати по трьох абсолютно різних гірських хребтах, таких як Вододільний хребет та гора Пікуй (1408), стрімкий та вузький, приваблива своєю здичавілою красою полонина Остра (1405) та Полонина Руна (1479) дозволять побачили та насолодитися усією красою та різноманіттям українських Карпат.

Вартість від: 1100 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Східні Ґорґани. Похід до карпатської піраміди.

1 день: Львiв =>Коломия => Рахів => Татарів => Женецький водоспад => г. Хомяк(1544м);
2 день: г. Синяк (1665м) => г. Малий Горган(1592м);
3 день: полонина Довга => полонина Плоска => Коломия => Львiв

Похід на Горгани – це відвідини Женецького водоспаду, долання кам'янистих схилів Горган, підкорення вершин Хомяк, Синяк та Малий Горган. Під час походу місцевість змінюється з карколомною швидкістю – то доводиться дертися по кам'янистих схилах, проходити греготи, а потім раптом, потрапляєш у розлогі пишні полонини з неймовірно прекрасними краєвидами. 

 

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Похід у Гуцульські Альпи - Мармароси

1 день: Івано-Франківськ => Ділове => Ялинський водоспад => хребет Мандеш => полонина Лисича => Мармароси;
2 день: Піп Іван => полонина Лечен;
3 день: с. Богдан => Iвано - Франкiвськ

Гуцульськими Альпами називають гори Мармароси – місце карколомно стрімких скель, запаморочливо глибоких урвищ. Тут скелі виблискують кристалічними породами сланцю, мармуру та, так званих, «мармароських діамантів». А ще, саме тут збереглися унікальні навіть для Карпат старі букові ліси. Назвати цей похід прогулянкою було б помилкою та, невимовно прекрасні краєвиди і кришталево-чисте гірське повітря варті того.  

 

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Похід Шипіт – Боржава

1 день: Воловец => с. Пилипець => водоспад Шипіт;
2 день: г. Великий Верх => г. Стій (1681) => г. Плай;
3 день: г. Темнатик => г. Воскресіння ( Цицька ) => Воловець.

Боржава – це найдовший хребет Закарпаття разом з горою Кук та хребтом Палений Гунь. Родзинкою походу є можливість на власні очі побачити унікальне природне явище, що є у Боржаві, яке носить назву Красної стінки. Видовище, що справляє незабутнi враження та викликає щире захоплення - неприступні стіни, наче мури велетенської фортеці.  Тут приходить усвідомлення того, що це серйозні гори, не Руна і навіть не Бескиди. 

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Гринявські гори - де оживають "тiнi" предкiв

1 день: Ворохта => с. Шибене => полонина Луковиця => полонина Людова Мала;
2 день: г. Скупова (1584);
3 день: Чорногора => г. Крент => Верховина => Ворохта.

Маршрут походу пролягатиме одним із хребтiв Гринявських гiр, через розлогi полонини з поодинокими хатинами-колибами, в яких наче причаїлися "тіні забутих предків". Інодi там можна зустрiти малочисельних високогiрних мешканцiв. Далі шлях прямує на підкорення найвищої вершини Гринявських гір - Скупової (1584). Велична  панорама Чорногори від Говерли до гори Піп Іван, яка відкриється погляду не залишить байдужим нікого.

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Чорногора – коштовна перлина Карпат

1 день: Коломия => Ворохта => с. Дземброня => полонина Смотрич => г. Вухатий Камінь;
2 день: г. Піп Іван(2022) => г. Бребенескул(2036) => г. Гутин - г.Томнатик(2016) => г. Ребра(2001) => о. Несамовите;
3 день: г. Говерла(2061) => водоспад Гук => Ворохта.

Захоплюючий триденний похiд по Чорногорi - найвищому хребтi Українських Карпат, надовго залишить у пам'яті незабутні відчуття. У цьому гiрському масивi знаходяться вершини з вiдмiтками висоти бiльше двох тисяч метрiв i ми запрошуємо усiх бажаючих їх пiдкорити: Пiп Iван, Бребенескул, Товматик, Ребра, Говерла.

Вартість від: 1350 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Зимовий похід на Піп Іван

Львів/Івано-Франківськ➺ Верховина ➺ Шибене ➺ гора Піп Іван ➺ Шибене ➺ Івано-Франківськ/Львів

Зимовий похід в Карпати на Попа Івана, чи як його ще називають Чорногірський білий слон, доступний навіть тим туристам, які ніколи до цього не ходили у гори зимою. Денні переходи становитимуть не більше восьми кілометрів, а ночівля буде відбуватися у теплій вівчарні. Загальна довжина маршруту складає 22 км.

Вартість від: 950 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Кукул - у пошуках снігу

Львів/Івано-Франківськ ➺ Ворохта ➺ Вороненка ➺ хребет Кукул ➺ Ворохта ➺ Івано-Франківськ/Львів

Feel Ukraine запрошує вас в триденний похід в Карпати. Разом з досвідченим гідом ви пройдетеся по казковому хребту Кукул, оглянете вівчарські кошари, заночуєте у справжній вівчарській колибі. Якщо ви полюбляєте пригоди - вирушайте разом з нами на Кукул в пошуках снігу!

Вартість від: 780 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Походи в Карпати

Походи в Карпати – це незабутній відпочинок в горах, який важко порівняти з чимось іншим. Команда ВІДЧУЙ УКРАЇНУ організує для вас активний відпочинок в Карпатах по маршрутах різного рівня складності у відповідності до побажань.

Туристичні походи в Карпати 

Туристичні походи в Карпати розроблені так, щоб піші переходи чергувалися з екскурсійними днями, мали певну різноманітність та не давали втомлюватися. Особливою "родзинкою" під час походу в гори стане ночівля в спеціально обладнаному наметовому таборі, просто неба. Хоча будуть ночівлі і в дуже комфортабельних садибах. 

Гіди ВІДЧУЙ УКРАЇНУ прокладають маршрути так, щоб було достатньо часу для оглядин визначних історичних місць та перебування на природі. Активний відпочинок в Карпатах ідеально підходить для людей, які хочуть провести свій час не просто «відлежуючи боки» в шезлонгу чи на пляжі, а змістовно та яскраво.Туристичні маршрути проходять через Латорицький перевал та село Пилипець з унікальною дерев'яною церквою, що була побудована далекого 1762 року, так звані альпійські луки чи, як говорять самі жителі Карпат полонини, де досі можна віднайти унікальні рослини. 

Походи в гори

Похід в гори - це не просто відпочинок, а досить серйозна справа. Адже під час переходів доволі великий відрізок шляху необхідно буде пройти у повному туристичному споряджені. Походи в гори включають в себе:

• відвідини самих великих та відомих водоспадів - Шипіт, Кам'янка та Партизан 

• ​огляд середньовічних замків. Зокрема, замку Шенборнів, який у давні часи був відомий завдяки саду-дендрарію, наразі це санаторний комплекс «Карпати», посередині парку якого розташоване чудове озеро. Залишків укріплень, що колись носили горде ймення Невіцького замку, будівля датована ХІІІ століттям. Замки, зведені у горах, прекрасні та величні, обвітрені, наче обличчя старих воїнів. В Карпатах, навіть є замок тамплієрів!

• відвідини знаменитого військового бункеру лінії оборони «Арпада». Чи багато людей може похвалитися, що бачив його на власні очі? 

Досвідчені гіди-провідники та детально розроблені туристичні маршрути Карпат зроблять відпочинок в горах незабутнім, повним яскравих вражень та «смачних» спогадів. Дозволять зарядитися ні з чим не зрівняною енергетикою гір, щоб вам хотілося повторити походи в Карпати ще не один раз, запросити друзів, узяти із собою дітей чи провести час з коханою людиною.