Похід Вододільним хребтом

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 09:00

Найближчі дати

01.08.2018Середа
02.08.2018Четвер
03.08.2018П'ятниця
04.08.2018Субота
05.08.2018Неділя
06.08.2018Понеділок
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с.Сянки
  3. г. Великий Верх
  4. г.Пікуй
  5. c.Біласовиця
  6. с. Воловець
  7. Львів

Зверніть увагу!

Кілометраж: 14 + 10 + 12 =36 км. Складність: 3/5.
Виїзд зі Львова - 09:00. Повернення у Воловець - 16:00.
Вартість на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та вартості транспортних видатків. Похід відбувається за сприятливих погодніх умов. Перед походом необхідно уточнити перелік речей, які потрібно взяти з собою. Усе вище перелічене обов'язково уточнюється нашим менеджером.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.
Похід Вододільним хребтом

Маршрут: 
1 день: Львів => Сянки => перевал Кут;
2 день:  г. Дрогобицький Камінь => г. Старостина => пер. Руський Путь => г. Великий Верх (1304 м) => полонина Либохорська (1150 м.н.р.м.);
3 день: г. Острий Верх => г. Нондаг => г. Пікуй (1408 м.) => с. Біласовиця => м.Воловець => Львів

Запрошуємо вас в триденний похід Вододільним хребтом. Вододільним хребтом називають гірський масив Карпат,через який проходить вододіл між басейнами річок Дністер та Тиса. Він перетинає Чивинські гори, Горгану, Чорногору та іще багато інших вершин та хребтів. Та для більшості туристів назва «Вододільний хребет» дає чітку асоціацію з пасмом Пікуя, яке протягається від кордонів Польщі до, власне, вершини гори Пікуй. Гірський хребет зі стрімкими вузькими схилами, який має протяжність більше 40 кілометрів, причаровує своєю дикою красою, розлогими полонинами та лісами, що розкинулася на відлогах навколишніх гір.

Ця виразна природня перепона не раз ставала свідком людських баталій та світових воєн, починаючи з Середньовіччя і до нашого часу. Галицький князь Лев через пасмо вів свої дружини на Угорщину, тут точилися бої під час обох світових війн. І нарешті, у наш час, тут проходять туристичні маршрути, які дозволять перевірити усіх охочих на міцність.

​Треба також відзначити, що гора Пікуй є найвищою точкою гір на Львівщині. А маршрут триденного походу простягається від Сянок, через перевал Кут, з ночівлею на одній із мальовничих полонин з містичною назвою Либохорська, велику кількість гірських вершин до міста Воловець.

У вартість входить:

Харчування під час походу: з обіду першого дня до обіду останнього дня включно;
Оплата екскурсійних об’єктів включених в програму;
Супровід гіда-екскурсовода;
Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
Загальна аптечка;
Консультації перед туром;


Додатково оплачується:

Проїзд транспортом під час походу - близько 150 грн (залежить від кількості учасників групи).
Прокат власного спорядження (намети, наплічники, каримати, спальники та інше). В нас Ви можете взяти спорядження на прокат;
Страхування від нещасного випадку на період туру;
Напої та харчування поза програмою туру;
Сувеніри;


comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×