У пошуках загубленої гірської цивілізації

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день
Початок: 07-10

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Сколе
  3. с. Козьова
  4. г. Путище
  5. с. Тухля
  6. Львів

Зверніть увагу!

Відстань - 13 км. Складність: 1. Набір висоти: 470 м.
Виїзд зі Львова - 07.10. Повернення з Тухлі - 18.40. У Львів прибуваємо 20.40.

Вартість на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та вартості транспортних видатків. Похід відбувається за сприятливих погодніх умов. Перед походом необхідно уточнити перелік речей, які потрібно взяти з собою. Усе вище перелічене обов'язково уточнюється нашим менеджером.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Похід на пошуки загубленої гірської цивілізації 

Про гуцулів, що живуть високо у горах, їх незліченні отари овець, кошари та високогірні колиби можна прочитати та подивитися дуже багато. Але все це знаходиться далеко. Щодо Бескидів та бойків, що колись так само жили у горах, тут справи склалися інакше. Адже сюди цивілізація прийшла набагато швидше. І люди перебралися у долини, а у горах хіба живуть літом, коли необхідно заготовити сіно для худоби. 

Нашш похід у пошуках загубленої цивілізації пройде через невеликий хребет між селом Козьова до Тухлі, де по дорозі можна побачити покинуті хатинки. А ще тут можна подивитися на цікаві мисливські пристосування - вишки, халабуди. Кінець подорожі відзначається виходом до вершини над Тухлею, де стоїть пам’ятник Захару Беркуту. З гори відкривається вид на долину Тухлі та гори за нею. 

Маршрут походу буде таким: село Козьова, через гори Яровище та Путище (саме тут розташований пам’ятник Захару Беркуту), спуск до села Тухля. 
Вихід на маршрут буде відбуватися із Сколе, куди ми доберемося мукачівської електричкою, до Козьової їдемо автобусом. А далі – подорож в гори у всій їх красі і природа , з якою можна залишатися вічно. 

У вартість входить:

У вартість включено: проїзд електричкою та автобусом (туди і назад), послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не включено: харчування (кожен бере з собою).
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×