Триденний похід до Лумшор (Пікуй, Остра, Руна)

Вартість від: 1100 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 07-10

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Воловець
  3. c.Біласовиця
  4. г.Пікуй
  5. с.Перехресний
  6. полонина Руна
  7. с. Лумшори
  8. Львів

Зверніть увагу!

Кілометраж: 14 + 10 + 12 =36 км. Складність: 3/5
Місце старту: м. Львів, 6.40. Місце фінішу:м. Львів- 20:00/21:00.

УВАГА: Вартість походу на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та транспортних витрат. Походи відбуваються лише за сприятливих погодніх умов.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.Похід на Пікуй Остру та полонину Руна

Горами до знаменитих Лумшор або з гір - в гарячі чани

Триденний похід в Карпати по трьох абсолютно різних гірських хребтах, таких як Вододільний хребет та гора Пікуй (1408), стрімка та вузька, приваблива своєю здичавілою красою полонина г. Остра (1405) та г. Полонина Руна (1479), де все ще можна побачити руїни, колись стратегічної радіолокаційної станції "Памiр". Три дні і три абсолютно різні ділянки Карпат, які наочно показують, на скільки різноманітні наші гори.

Даний похід не є тяжким, переходи досить комфортні за  протяжністю, не перевищують п’ятнадцяти кілометрів на день. Похід розпочинатиметься від Воловця та села Біласовиці, що у підніжжя гори Пікуй, де і починається сходження, спочатку на Вододільний хребет, полонину Лихоборську ( ночiвля в першу нiч ), далi до села Перехресного, який є початком підйому на гору Остру, звідки відкривається мальовничий краєвид на Вододільний хребет з півночі та Полонину Руну і Лютянську Голицію з півдня. Далі перехід до полонини Прелуки, ( ночівля на другу нiч ). А із самого ранку, перехід на іншу сторону хребта до Полонини Руни, з монументом десантникам та руїнами  радіолокаційної станції. Спуск до с. Лумшори відбувається по бетонній військовій дорозі, повз гірське озеро Комсомольське. В Лумшорах можна скупатися у знаменитих чанах з цілющою водою, таким чином «закріпивши» прогулянку горами релаксаційними процедурами. 

Маршрут:
1 день: Львів => Воловець => с. Біласовиці => г. Пікуй => Вододільний хребет => полонина Либохорська;
2 день: перевал Руський Путь => с. Перехресний => г. Остра => полонина Прелуки;
3 день: полонина Руна => озеро Комсомольське => с. Лумшори => Львів;

Більше походів в Карпати ТУТ

 

У вартість входить:

У вартість включено:- харчування під час походу ( гарячий сніданок та вечеря, перекус на обід);- переїзд на замовленому автобусі в межах Карпат;- страхування на час походу;- користування груповим спорядженням;- групова аптечка;- послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не включено:- квитки на електричку до с. Сянки, та на електричку з смт. Воловець;- прокат особистого спорядження (рюкзак, намет, спальник, карімат); - купання в чанах: чан на 6-8 осіб коштує 400 грн., більший чан на 10 - 600 грн.; 

comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×