Східні Ґорґани. Похід до карпатської піраміди.

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 08-05

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Коломия
  3. Рахiв
  4. с. Татарiв
  5. Женецький водоспад
  6. гора Хом'як
  7. гора Синяк
  8. гора Малий Горган
  9. Коломия
  10. Львів

Зверніть увагу!

Кілометраж: 6 +12 + 15 = 33 км. Складність: 3/5. Місце старту: м. Коломия, 08.05. Місце фінішу:м. Надвірна, 17.00

УВАГА: Вартість походу на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та транспортних витрат. Походи відбуваються лише за сприятливих погодніх умов.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.


Східні Ґорґани. Похід до карпатської піраміди.

Похід на Горгани – це відвідини Женецького водоспаду, який сягає п’ятнадцяти метрів заввишки, прохід по кам'янистих схилах Горган, підкорення вершин Хомяк, Синяк та Малий Горган.
Відправною точкою походу є місто Коломия. А звідтам переїзд до Татарова, звідки і відбудеться переїзд до Женецького водоспаду. 
Підйом на гору Хомяк складатиме приблизно три години, висота гори  - 1544 метри. Та інтенсивність підйому компенсується неймовірно прекрасним краєвидом, що відкривається з вершини. У ясну погоду звідти можна споглядати Чорногірський хребет, села Микуличин, Татарів та Паляниця з курортом Буковель.
Підйоми на гори Синяк та Малий Горган тільки на перший погляд видаються складними, а насправді, досить комфортні. Унікальність цих кам'янистих вершин у тому, що вони повністю вкриті розсипами.
Під час походу місцевість змінюється з карколомною швидкістю – то приходиться дертися по кам'янистих схилах, проходити греготи, а потім раптом, потрапляєш у розлогі пишні полонини, де з давніх часів гуцули випасали отари овець. Повітря смерекового лісу напоєне ароматами хвої. 
Завершальним акордом походу є прохід через хребет полонини Довга та вихід до полонини Плоска, звідки можна помилуватися краєвидом на хребти та схили гірського масиву Українських Карпат з такими вершинами, як Говерла, Чорногора, Вододільний хребет та інші.

Маршрут:
1 день: Львiв =>Коломия => Рахів => Татарів => Женецький водоспад => г. Хомяк(1544м);
2 день: г. Синяк (1665м) => г. Малий Горган(1592м);
3 день: полонина Довга => полонина Плоска => Коломия => Львiв

 

У вартість входить:

У вартість входить:- харчування під час походу ( гарячий сніданок та вечеря, перекус на обід);- переїзд на замовленому автобусі в межах Карпат (Бистриця - Надвірна) ;- страхування на час походу;- користування груповим спорядженням;- групова аптечка;- послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не входить:- квитки на потяг до Коломиї, та квитки на потяг з Надвірної;- прокат особистого спорядження (рюкзак, намет, спальник, карімат);
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×