Похід Шипіт – Боржава

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 10:00

Найближчі дати

Маршрут

  1. с. Воловець
  2. Пилипець
  3. Водоспад Шипіт
  4. г. Великий Верх
  5. гора Стiй
  6. гора Плай
  7. с. Воловець

Зверніть увагу!

Кілометраж: 5 + 14 + 10. = 29 км. Складність: 3/5.
Виїзд з Воловця - 10:00. Повернення у Воловець - 17:00.
УВАГА: Вартість походу на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та транспортних витрат. Походи відбуваються лише за сприятливих погодніх умов.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.


Похід Шипіт – Боржава.

Боржава – це найдовший хребет Закарпаття разом з горою Кук та хребтом Палений Гунь. Похід починається з села Пилипець, де можна помилуватися знаменитим водоспадом Шипіт. Далі відбудеться підйом до полонини під горою Великий Верх, де буде розбито табiр для ночiвлi.
У другий день походу відбувається підйом на гору Великий Верх та прохід хребтом до гори Стій, найвищої точки Боржави, де можна побачити залишки радарних куполів системи ППО колишнього союзу. Далі маршрут веде до гори Плай та метеостанції. Зупинка на ночівлю біля покинутої сироварні. 
Третій день походу включає в себе обхід гори Плай та підйом на гори Темнатик та Воскресіння, яку у народі називають Цицька. З тих вершин можна подивитися на Воловець. 
Родзинкою походу є можливість на власні очі побачити унікальне природне явище, що є у Боржаві, яке носить назву Красної стінки. Це унікальне явище даного гірського масиву, яке полягає у примиканні до Боржавського хребта, перпендикулярно до нього, хребта Стоя з крутими гірськими схилами та карколомними урвищами. При спогляданні дійсно виникає враження, що бачиш неприступні стіни, наче мури велетенської фортеці. Видовище, що справляє незабутні враження та викликає щире захоплення. Тут приходить усвідомлення того, що це серйозні гори, не Руна і навіть не Бескиди. 

Маршрут: 
1 день: Воловец => с. Пилипець => водоспад Шипіт;
2 день: г. Великий Верх => г. Стій (1681) => г. Плай;
3 день: г. Темнатик => г. Воскресіння ( Цицька ) => Воловець.

 

У вартість входить:

Харчування під час походу: з обіду першого дня до обіду останнього дня включно;
Оплата екскурсійних об’єктів,включених в програму;
Супровід гіда-екскурсовода;
Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
Загальна аптечка;
Консультації перед туром;

Додатково оплачується:

Проїзд транспортом під час походу - вартість залежить від кількості учасників групи.
Прокат власного спорядження (намети, наплічники, каримати, спальники та інше). В нас Ви можете взяти спорядження на прокат;
Страхування від нещасного випадку на період туру;
Напої та харчування поза програмою туру;
Сувеніри.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×