Гринявські гори - де оживають "тiнi" предкiв

Вартість від: 1250 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 09-10

Найближчі дати

Маршрут

  1. Ворохта
  2. Шибене
  3. гора Скупова
  4. Верховина
  5. Ворохта

Зверніть увагу!

Кілометраж:10 + 15 + 15 = 40км. Складність: 3/5. Місце старту: Ворохта 9:10. Місце фінішу: Ворохта 16:37.

УВАГА: Вартість походу на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та транспортних витрат. Походи відбуваються лише за сприятливих погодніх умов.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.


Гринявськi гори

Похід розпочинається з Ворохти та гірського селища Шибене, що розкинулося у долині річки Черемош. От тут і почнеться підйом у гори, до полонини Луковиця, а далі на Людову Малу, звідки відкривається краєвид на навколишні гори. Повітря тут таке чисте та прозоре, що аж бринить у грудях. І, здається, от він, Піп Іван, простягни руку, дістанеш. 
На полонині, ніби розкидані поодинокі намистинки, стоять декілька невеликих хатин-колиб. В одній з них і досі живе пара стареньких, дідусь та бабуся. 
Гринявські хребти з'єднуються між собою вкритими лісами відрогами. Маршрут походу буде пролягати саме одним із них, при проході через Людову Велику до гірського села Стовпні. А звідтам розпочнеться підйом до однієї з найбільших вершин Гринявського хребта – Скупової. З іншої сторони вершини, при спуску по хребті можна натрапити на одну з невеликих хатинок вівчара. Яка дуже наочно ілюструє життя та побут гірських жителів – гуцулів.
Останній день походу запам’ятається величною панорамою Чорногори від Говерли до гори Піп Іван. Величні гори, вкриті прадавніми лісами, де шепіт гілок здається розказує нам свої давні історії.
З гори Крента починається спуск у долину, до столиці Гуцульщини – містечка Верховина, яке стане заключним акордом триденної захоплюючої подорожі.

Маршрут:
1 день: Ворохта => с. Шибене => полонина Луковиця => полонина Людова Мала;
2 день: г. Скупова (1584);
3 день: Чорногора => г. Крент => Верховина => Ворохта.

 

У вартість входить:

У вартість входить:- харчування під час походу ( гарячий сніданок та вечеря, перекус на обід);- переїзд на замовленому автобусі в межах Карпат (Ворохта-Шибене, Верховина-Ворохта) ;- страхування на час походу;- користування груповим спорядженням;- групова аптечка;- послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не входить: -квитки на потяги з Києва та Львова до Коломиї і Ворохти та з Ворохти назад; -прокат особистого спорядження (рюкзак, намет, спальник, карімат).
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×