Чорногора – коштовна перлина Карпат

Вартість від: 1350 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 09-13

Найближчі дати

Маршрут

  1. Коломия
  2. Ворохта
  3. с. Дземброня
  4. гора Вухатий Камiнь
  5. гора Піп Іван
  6. гора Бребенескул
  7. гора Гутин
  8. гора Ремба
  9. Говерла
  10. Ворохта

Зверніть увагу!

Кілометраж: 9 + 16 +10 = 34км. Складність:4. Місце старту: Ворохта 9:13. Місце фінішу:Ворохта 16:37.

УВАГА: Вартість походу на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та транспортних витрат. Походи відбуваються лише за сприятливих погодніх умов.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.


Похід Чорногора – коштовна перлина Карпат

Чорногора є одним з найвищих хребтів Українських Карпат, де розташована більша кількість вершин, з відміткою висоти більше двох тисяч метрів, у тому числі і знаменита Говерла. А якими мальовничими є береги високогірного озера Бребенескул! 

Село Дземброня є відправною точкою маршруту, який пройде через полонину Смотрич, гору Вухатий Камінь, з мальовничими скелястими відрогами. Ночівля біля руїн туристичного притулку біля потоку Погорілець, під зорями, надовго залишить у пам'яті незабутні відчуття.

Підйом на першу вершину з відміткою 2022 метри – Піп Іван із знаменитою обсерваторією на вершині під назвою «Білий слон», це тільки початок підкорення високогір’я. Далі будуть Бребенскул, Гутин-Томнатик та Ребра. Друга ночівля чекатиме на берегах гірського озера Несамовите.

А від озера Несамовитого розпочнеться саме цікаве сходження для підкорення вершини гори Говерла. З її верхівки у сонячну погоду видно Івано-Франківськ та навіть дим з труб Бурштинської ТЕС. Тут, також, розташований один з найвищих водоспадів Карпат – водоспад Гук. Його води такі стрімкі та холодні, що здається, дзвінкі потоки більше схожі на крижинки. 
Спуск до спортивної бази «Заросляк» стане кінцевою точкою маршруту захоплюючої подорожі по Чорногорі.

Маршрут:
1 день: Коломия => Ворохта => с. Дземброня => полонина Смотрич => г. Вухатий Камінь;
2 день: г. Піп Іван(2022) => г. Бребенескул(2036) => г. Гутин - г.Томнатик(2016) => г. Ребра(2001) => о. Несамовите;
3 день: г. Говерла(2061) => водоспад Гук => Ворохта.
 

 

 

У вартість входить:

У вартість входить:- харчування під час походу ( гарячий сніданок та вечеря, перекус на обід);- переїзд на замовленому автобусі в межах Карпат (Ворохта-Дземброня, Заросляк-Ворохта) ;- страхування на час походу;- користування груповим спорядженням;- групова аптечка;- послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не входить: -квитки на потяги до Ворохти та назад; -прокат особистого спорядження (рюкзак, намет, спальник, карімат);
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×