Кукул - у пошуках снігу

Вартість від: 780 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 08.00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Івано-Франківськ
  3. Ворохта
  4. с. Вороненко
  5. Кукул
  6. Ворохта
  7. Івано-Франківськ
  8. Львів

Зверніть увагу!

Складність походу - середня
Кілометраж - 32 км.
Вартість на одну особу встановлена з розрахунку мінімальної кількості учасників в групі - 5 осіб: 780грн/особа.


Похід в Карпати. Кукул – у пошуках снігу

Хребет Кукул не дуже високий і саме тому підйом на його вершини подолає навіть не досвідчений турист. Полонини Кукула – це казково прекрасне місце, особливо у зимовий час. Зима стала рідкою гостею у містах. Та вона все ще хазяйнує у горах, вкриваючи відлоги діамантовими ковдрами.

Хребет Кукул розташований по середині Карпат, можна сказати у самому їх серці. Саме з нього можна огледіти краєвиди зимової Чорногори, Свидовця, більшої частини Ґорґан, Покутських Карпат, а до Говерли та Петроса, здається, можна дістати витягнутою рукою. А під ногами, там у долині розташувалися Ворохта та Микуличин. 
Похід в Карпати взимку - незабутня подія. Особливо запам’ятається у своїй контрастності нічний пейзаж, що відкриється з вершин Кукула – темне у мерехтінні зірок небо, та ніби коштовні намистини у долині ілюмінації та феєрверки Буковелю і Драгобрата. 

День 1
Виїзд із міста Івано-Франківськ/Львів до Ворохти залізничним транспортом, звідки за допомогою автотранспорту необхідно добратися до Вороненки. Підйом по одному із відлогів Кукула, через ліс та невеликі полонини, де подекуди траплятимуться літні будиночки, до однієї з великих полонин, звідки можна оглянути Говерлу та Петрос. А далі шлях пролягатиме відкритим хребтом до полонини Середня, де відбудеться ночівля в одній із вівчарських колиб. 

День 2
Подорож відбуватиметься без наплічників, через полонини Лабєска, Озірна, Кукул та Закукул. Під час переходу проведемо огляд вівчарських колиб та кошар, де проживають вівчарі літом. Тут можна побачити прилади для виготовлення сиру. Зробивши коло, повертаємося до колиби, де залишили речі та в ній і заночуємо.

День 3
Спуск через засніжені смерекові ліси до Ворохти. Шляхом оглянемо залізничний міст у Ворохті. Він має цікаву форму – дуги. А побудований був ще за часів Австро-Угорщини. З Ворохти поїздом повертаємося до Івано-Франківська/Львова. 

Якщо ви полюбляєте активний відпочинок та шукаєте нових вражень  - вирушайте у походи в Карпати разом з Feel Ukraine!

У вартість входить:

Переїзди по маршруту, 3-х разове харчування, страхування, загальна аптечка, групове спорядження.

Проживання:

Проживання в колибі.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×