Зимовий похід на Піп Іван

Вартість від: 950 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 07.00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Івано-Франківськ
  2. Верховина
  3. Шибене
  4. гора Піп Іван
  5. Шибене
  6. Івано-Франківськ

Зверніть увагу!

Похід проводиться під замовлення. Мінімальна кількість учасників – 4 особи.
Кілометраж: 22 км.
Складність: Висока
Не забудьте паспорт та перешліть нам його дані не пізніше ніж за 4 дні до походу: зовсім недалеко кордон, тому в Шибеному постійно чергують прикордонники. При виїзді групи зі Львова вартість походу на одну особу може несуттєво збільшуватися на суму проїзду за маршрутом Львів – Івано – Франківськ.


Зимовий похід на гору Піп Іван

Хоча Карпати, то не Альпи, та все одно узимку гори досить суворі. Тому, перед тим, як зібратися в похід зимовими Карпатами, варто добре подумати власне про те, а чи стане вам сил та уміння. Та не варто відмовлятися від мрії побачити зимові Карпати у їх захопливій красі, якщо вважаєте, що сил для зимового походу недостатньо. 

Зимовий похід в Карпати на Попа Івана, чи як його ще називають Чорногірський білий слон, доступний навіть тим туристам, які ніколи до цього не ходили у гори зимою. Денні переходи становитимуть не більше восьми кілометрів, а ночівля буде відбуватися у теплій вівчарні, де можна не боятися заметілі та холоду. 

За сприятливих погодніх умов, без особливо великих навантажень, за три дні ми піднімемося на висоту з відміткою дві тисячі метрів. З вершини гори відкривається приголомшливий вид на краєвид на Чорногірський хребет та українські й румунські Карпати.  

На вершечку гори Піп Іван розташована стара обсерваторія, що була збудована перед початком Другої світової війни. В ті часи вона вважалася однією з самих високо розташованих будівель такого плану у Європі. Досить довгий час велична будівля була занедбана та при її спогляданні навіювала містичні враження. Наразі споруду потроху відновлюють. І тут, навіть,з'явилася кімнатка, де туристи можуть перепочити та заночувати.

День 1
Зустріч з інструктором у місті Івано-Франківськ/Львів, звідки рейсовим автобусом направляємося до Верховини. Там на туристів вже буде чекати замовлений автобус, який доправить групу до села Шибене. 
З села Шибене починається підйом до полонини Веснарка, де є вівчарська колиба із грубкою, в якій ми і заночуємо.

День 2
День розпочнеться підкоренням вершини Попа Івана Чорногірського. Похід до вершини буде відбуватися без наплічників та додаткового спорядження. З вершини гори, якщо погода буде ясною, відкривається  неймовірно захоплюючий вид на оточуючі гори. Перекусити та випити гарячого чаю можна буде в обсерваторії.
Після оглядин вершини та, звичайно, фотосесії на фоні засніжених гірських хребтів, повертаємося до колиби.

День 3
Зворотній шлях до села Шибене. Не варто недооцінювати його та ставитися легковажно. Бо гори не люблять до себе не серйозного ставлення. Саме тому спуск почнеться із самого ранку, без поспіху. 
Із села Шибене повертаємося до Івано-Франківська/ Львова 

У вартість входить:

Переїзди по маршруту (з Івано-Франківська) , харчування, вхід в Карпатський НПП, послуги інструктора страхування, загальна аптечка, групове спорядження.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×