Високий Верх та Писана Криниця Довбуша

Вартість від: 550 грн
Тривалість: 1день
Початок: 07-10

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Сколе
  3. с. Славське
  4. гора Високий Верх
  5. с. Славське
  6. с. Тухля
  7. Львів

Зверніть увагу!

Відстань- 14 км. Складність: 2. Набір висоти:650 м.
Виїзд зі Львова - 07.10.Виїзд із Тухлі - 18.40. У Львів прибуваємо 20.40.

Вартість на одну особу може змінюватися залежно від кількості осіб в групі та вартості транспортних видатків. Похід відбувається за сприятливих погодніх умов. Перед походом необхідно уточнити перелік речей, які потрібно взяти з собою. Усе вище перелічене обов'язково уточнюється нашим менеджером.

УСІ ПОХОДИ ( ОДНОДЕННІ, ДВОДЕННІ, ТРИДЕННІ ) МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.


Похід на Високий Верх

Захоплююча подорож по наймальовничішому куточку Карпат, що розпочнеться із Славського та пройде через вершину Маринців Верх, а далі стежки виведуть нас до джерела Писана Криниця, гору Високий Верх, відвідаємо гірськолижну базу Захар Беркут, що біля Славського.

Добираємося до початкової точки маршруту мукачівською електричкою зі Львова до Сколе, звідки автобусом їдемо до Козьової. Повернення з Тухлі до Львова так само електричкою. 

Похід на гору Високий Верх проходитиме повз мальовничі полонини та невимовно прекрасні види села Славське та Нижня Рожанка. А далі ми попрямуємо до джерела із кришталево-чистою водою - Писана Криниця, відкриття якого пов'язується легендою зі знаменитим Олексою Довбушем.

З вершини Високий Верх, що має 1243 м, можна охопити панораму навколишніх гір. Горгани в кошлатих «шапках» смерек, полонини Боржави, де буйно ростуть соковиті трави. Гірські простори такі безмежні, що хочеться розкинути руки та линути над ними небом, наче птаха. 
Похід в гори, що займає лише один день, насправді, здатен наповнити силою, позитивом та яскравими емоціями не гірше за повноцінну відпустку. 

У вартість входить:

У вартість включено: проїзд електричкою та автобусом ( туди і назад ), послуги провідника.

Додатково оплачується:

У вартість не включено: харчування ( кожен бере з собою ).
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×