Група на Закарпаття

Дякуємо агентству за незабутню пододож у Закарпаття!!!! Дуже приємним було наше спілкування з Гражиною. Це людина професіонал у своїй справі. Організація була на найвищому рівні. Дякуємо!!!!! 18-19 травня учні 10 класу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар'яна Корчака здійснили захоплюючу подорож у Закарпаття. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя. Екскурсія по замках Мукачівщини: чарівний романтичний палац Шенборна - мисливська резиденція (нині санаторій Карпати); старовинний замок Сент-Міклош, в якому створювалась історія кохання і Європи; один з найзахищеніших замків середньовічної Європи - замок Паланок, в якому зберігали найціннішу реліквію Угорського королівства! Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу. Другий день захоплюючої подорожі в сонячне Закарпаття: вражаючі незабутні гірські панорами з Воловецького і Синевирського перевалу; величний водоспад Шипіт; прогулянка серед гір навколо прозорого озера Синєвир - перлини Карпат.Відвідали стародавній Ужгород-найменше місто України та шукали родзинки цього краю - найменші пам'ятники України. Усі задоволені повернулися додому з бажанням і впевненістю повернутися ще в в Карпати. Щиро дякуємо окремо нашому гіду Тарасу - це людина, яка займається улюбленою справою. Одним словом - молодець!!

Група на Синевир

Велика подяка за чудову організацію та творчий підхід до роботи. Велике терпіння з боку водія та екскурсовода до дітей 5а та 5б класів СЗШ 36 м. Львів.

Шкільна екскурсія по Львову, в Карпати, на Закарпаття (листопад 2017 р.)

Дякуємо агентству за чудові враження!!!!
В якості організатора мандрівки з Одеси я отримала максимум підтримки та побачила бажання співпрацювати. Пані Гражина склала програму особисто для нашої групи, враховуючи всі побажання.
Комфортабельний автобус, чудовий супровід, протягом маршруту вирішені всі організаційні питання - складові, що створили наш настрій!!!!
Велика подяка за дитячі емоції та цікаво проведені осінній канікули!
Тарасе та Марто, вітання від одеських школярів!
Особлива подяка за майстер-класи.

Віра Пустова

Корпоративний відпочинок в Карпатах (травень 2017 р.)

Дякую за якісно організоваий відпочинок для компанії Spike Trade!
Все було детально продумано і сплановано! Молодці!

Юрій Гаврилюк

10 родзинок Закарпаття, Золота підкова Львівщини (серпень 2017 р.)

Недавно вернулись с тура 10 изюминок Закарпатья - полные впечатлений и положительных эмоций от этого шикарного тура. Энергии хватит на целый год!!!

Спасибо агентству «Відчуй Україну» за незабываемое путешествие ! Мы в очередной раз влюбились в Карпаты. Тур насыщенный и разнообразный. Санаторий «Карпаты», дворец Шенборнов, г. Мукачево и замок «Паланок», купание в чанах, термальних источниках, озеро Синевир, водопад «Шипот», невероятной красоты горы и горные озера.

Отдельное спасибо нашему гиду Андрею- настоящему профессионалу своего дела. Он во время всей поездки рассказывал интересные истории и легенды о Карпатах, о быте гуцул, рассказывал веселые анекдоты, включал гуцульские песни. За время тура Андрей смог настолько сдружить всю группу, что мы стали как одна большая семья. Спасибо ему за это!!!
Рекомендуем всем, независимо от возраста, хотя бы раз побывать в этом туре.

Так же мы взяли тур по замкам «Золотая подкова Львова». Впечатлений - на всю жизнь. История, легенды, приведения, прекрасные дворцы и замки средневековой оборонной Украины никого не оставят равнодушными.

СПАСИБО агентству «Відчуй Україну» за сказку, в которую мы окунулись и провели незабываемые дни. Мы уже планируем новую поездку с Вами. До встречи!!!

С ув. Виктория, г. Сумы