+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com
Шкільна екскурсія в Тустань зі Львова

Номер послуги – 005-003
Інформація про подію:

Вартість – від 300 грн.
Тривалість – 1 день
Початок – 09:00

Львів - Урич (фортеця Тустань) - водоспад Кам'янка - Львів

Цікавою та пізнавальною стане одноденна екскурсія для школярів по Карпатах, під час якої вони відвідають легендарну фортецю Тустань та водоспад Кам'янка - один з найкрасивіших на Львівщині, який розташований у парку «Сколівські бескиди».

Шкільна екскурсія Зоопарк Лімпопо та мальовнича Тустань

Номер послуги – 005-002
Інформація про подію:

Вартість – від 300 грн.
Тривалість – 1 день
Початок – 09:00

Львів - с. Меденичі - водоспад Кам'янка - с. Урич - Львів

Цікавою та пізнавальною стане одноденна екскурсія для дітей по Карпатах, яка включає у себе відвідини зоопарку «Лімпопо» у с. Меденичі , водоспад Кам'янка в заповіднику "Сколівські Бескиди" та легендарну фортецю Тустань.

Шкільна екскурсія Карпатський трамвай та Скелі Довбуша

Номер послуги – 005-004
Інформація про подію:

Вартість – від 320 грн.
Тривалість – 1 день
Початок – 09:00

Львів - Вигода (музей вузькоколійки) - Карпатський трамвай - скелі Довбуша - Львів

Відпочинок в Карпатах – це завжди хороша ідея. А ще краща ідея – подорожувати Карпатами разом зі своїми шкільними друзями у вагоні невеличкого ретро-поїзда, який рухається сторічною вузькоколійкою. Відчуваєш себе персонажем книг про Гаррі Поттера, який їде Гогвортським експресом до найкращої школи чарів.

Екскурсія для школярів Львів

Номер послуги – 005-001
Інформація про подію:

Вартість – від 145 грн.
Тривалість –  6 год
Початок – за домовленістю

Екскурсійне бюро Feel Ukraine розробило спеціально для школярів екскурсію по нашому славетному місту – вона перегукується зі шкільною програмою і при цьому наповнена цікавими для дітей фактами. Захопливі розповіді, яскраві туристичні об’єкти, спілкування і веселощі – ось що чекає нас на екскурсії.

Шкільні екскурсії Львів

Під час канікул багато хто з батьків не знає чим зайняти дітлахів, щоб і цікаво було, і з користю. Є безліч варіантів організувати дитяче дозвілля, разом з тим Feel Ukraine пропонує вам власний - шкільні екскурсії Львів для дітей різного віку.

Екскурсія для школярів Львів має бути захоплюючою пригодою, щоб повністю привернути увагу дітлахів та донести до них, у зрозумілій формі інформацію про цікаві історичні місця міста, історії та легенди. Наші гіди пропонують багато цікавих подорожей по Львову, кожна з яких може бути адаптована для дітей:

"Львів епохи Середньовіччя та Відродження" допоможе глибше пізнати місто тих далеких часів. Під час екскурсії школярі познайомляться з укладом міста тих часів, оглянуть ратушу на площі Ринок, міський Арсенал, Вірменський храм та Латинську катедру, Порохову вежу.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год. 

Автобусна екскурсія по Львову – це оглядова екскурсія, що дозволить за короткий час охопити велику кількість пам'яток архітектури міста, під час екскурсії буде три зупинки для огляду Личаківського цвинтаря, Високого замку та Архікатедри святого Юра.
Ціна - від 65 грн./ос. Тривалість: 3 - 3,5 год.

​"Личаківський некрополь" – унікальне місце у Львові, де зібрані взірці різних стилів та епох у надгробках. Тут можна почути історії про сплячу красуню, Ісуса із Парижа, пройтися повз могили знаменитих людей, які були відомі не тільки у Львові, а і по всій Україні, зокрема могили І. Франка, Людкевича та Івасюка.
Ціна - від 25 грн./ос. Тривалість: 1,5 год.

"Оперний театр" – перлина архітектурного мистецтва міста Лева, що була збудована у рекордний термін. Розписна стела глядацького залу, дзеркальний зал, що захоплює своєю гармонією та розкішшю. Тут звучав голос Соломії Крушельницької. У Львівській опері є унікальна завіса, що вийшла з-під пензля самого Семирадського.
Ціна - від 15 грн./ос. Тривалість: 1 год.

"Шевченківський гай" – музей народної архітектури, в якому зібрані старожитності та унікальні будівлі різних регіонів України, які були дбайливо перевезені до музею. Тут є діюча і до нині дерев'яна церква, будинки із Лемківщини, Буковини, Поділля та інших регіонів. Та особливо подобається дітям годувати тварин, що живуть у місцевому зоопарку: кіз та баранів, коників.
Ціна - від 25 грн./ос. Тривалість: 1,5 - 2 год.

"Фортифікації Львова" – мала пішохідна екскурсія містом по основних та найвідоміших фортифікаційних спорудах міста: мури, брами, Порохова вежа, Бернардинський монастир, Глинянська брама та інші.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год.

Підземелля Львова – хто із дітлахів не хотів би відчути себе у ролі Індіани Джонса, чи просто діггера? Екскурсія підземним Львовом для школярів одна з найзахоплюючих. Підземелля Єзуїтського костелу, архієпископський саркофаг, Аптека-музей та багато іншого, захоплюючого, та страшно цікавого.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год.

Екскурсії для дітей можуть бути пішими та автобусними. Хоча, звичайно, піша прогулянка-екскурсія набагато цікавіша. Шоколадна фабрика та мануфактура кави, музеї та храми, екскурсії для дітей - Львів відкривається молодому поколінню по-новому, яскраво та таємниче. Адже діти більш чутливі до його особливих струн. Їм завжди хочеться почути та побачити більше, такого, що не впадає в око одразу.

Відправляючись в цікаву екскурсію містом Лева діти проведуть вільний час не просто цікаво, а й з користю, щоб дізнатися щось нове саме про наше місто. Школярі отримають можливість не тільки почути захоплюючі розповіді, а й приймуть активну участь у житті міста, оглянуть його архітектурні перлини, побачать панораму міста Лева із Високого замку та обов’язково придбають сувенір на пам'ять. Ми маємо надію, що ваші діти захочуть повторити прогулянку містом Лева ще не один раз. З рідними, друзями, особливо з інших міст, коли можна вже самим розказати цікаві факти про Львів та його розгадані таємниці.

Більш детальну інформацію про наведені шкільні екскурсії можна знайти у розділі Екскурсія по Львову або отримати в менеджерів:
+38 (067) 273 33 81
+38 (098) 094 87 10
+38 (095) 022 13 23

 
Організація турів і екскурсій – Feel Ukraine
Всі права захищено.
© 2014 - 2020, Feel Ukraine.
Розробка та просування сайту –
Студія Perfect City.

Тел.:+38 (067) 273 33 81
Viber: +38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

Львів, вул. Дорошенка, 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00